balzer 11.03.03, 20:17 Jeżeli Leszek faktycznie chce skonczyc jak meżczyzna zgodnie ze swoimi zapowiedziami, to teraz jest najlepszy moment. Czas odejsc i pozwolic naprawic sytuacje madrzejszym od siebie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: SLD-owiec musiałbyś IP: *.icpnet.pl 11.03.03, 20:21 mu ryj od koryta odrąbać. A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w@ga Re: musiałbyś IP: 195.202.86.* 11.03.03, 21:39 Gość portalu: SLD-owiec napisał(a): > mu ryj od koryta odrąbać. > > > A. tobie adaskuM należy odrabać ten pusty łeb przy samej dupie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasio Przedstaw sie IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 21:54 Rozumiem ze mamy nastepnego kandydata do koryta To zaprezentuj sie aby wiedziec na kogo glosowac Jaki jest Miler kazdy widzi a Ciebie nie znamy możeś panie dzieju prowokator i esbek a może pożadny człowiek kto wie??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AdamM w@ga IP: *.icpnet.pl 11.03.03, 22:04 to macius.lubicz. I w zwiazku z tym nie musi sie przedstawiac - wystarczy spojrzec na pare jego postow. Ciągle wspomina cos o jakims lizaniu. Fe, z obrzydzenia dalej nie chcę już nawet pisać(( Nie wiem jakim cudem on na wolności jest ten w@ga vel macius.lubicz. A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łukasz Re: Miller - temu panu już dziekujemy IP: *.acn.waw.pl 12.03.03, 10:02 PiS proponując swoją uchwałę chciał osiągnąć właśnie to, co osiągnął - oświadczenie Millera, że ten nie zamierza odchodzić. Tylko po co, skoro większość rozsądnych ludzi w kraju i tak wie, że bolszewików nie oderwie się od koryta za pomocą uchwały. Do nich trzeba strzelać. Odpowiedz Link Zgłoś
janusz2_ A miało być tak pięknie... 12.03.03, 15:31 balzer napisał: > Jeżeli Leszek faktycznie chce skonczyc jak meżczyzna zgodnie ze swoimi > zapowiedziami, to teraz jest najlepszy moment. Czas odejsc i pozwolic > naprawic sytuacje madrzejszym od siebie. Te obietnice przedwyborcze - fachowcy z SLD, którzy doskonale wiedzą co i jak zrobic, aby z Polski uczynić kraj mlekiem i miodem płynący, te gotowe projekty ustaw, które natychmiast zostaną wcielone w życie, te gruszki na wierzbie, które na życzenie SLD miały wyrosnąć. I tylu baranów - jak po wynikach wyborów widać - dało się na to nabrać. Odpowiedz Link Zgłoś
balzer Re: A miało być tak pięknie... 12.03.03, 16:05 janusz2_ napisał: > balzer napisał: > > > Jeżeli Leszek faktycznie chce skonczyc jak meżczyzna zgodnie ze swoimi > > zapowiedziami, to teraz jest najlepszy moment. Czas odejsc i pozwolic > > naprawic sytuacje madrzejszym od siebie. > > Te obietnice przedwyborcze - fachowcy z SLD, którzy doskonale wiedzą co i jak > zrobic, aby z Polski uczynić kraj mlekiem i miodem płynący, te gotowe projekty > ustaw, które natychmiast zostaną wcielone w życie, te gruszki na wierzbie, > które na życzenie SLD miały wyrosnąć. > > I tylu baranów - jak po wynikach wyborów widać - dało się na to nabrać. Niestety Polacy sa niereformowalni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Kurczę, protestuję !!!... IP: *.echostar.pl 12.03.03, 16:13 balzer napisał: > Niestety Polacy sa niereformowalni Polak reformowalny (ale nie w reformach) Odpowiedz Link Zgłoś
bykk Re: do Balzera 12.03.03, 16:33 Witaj. Balzer, to co wyprawiają te łobuzy, to przechodzi wszelkie granice! A mieli być fachowcy, profesjonaliści, ustawy w szufladach, a tu co i raz wyłazi ustawa z tej szuflady i do kosza, ciach! Już się to bydle tak nie uśmiecha, próbuje jeszcze ironizować i wyzywać, ale nie do śmiechu mu, oj nie! A wieprz Kalisz dzisiaj tak pluł w sejmie, że wnet gdyby miał do dyspozycji dawne UB, to by kazał powybijać tych co śmią ich krytykować! pozdrawiam hej! Odpowiedz Link Zgłoś
brennton Buzkowi dziekowaliscie 2 lata. 12.03.03, 16:37 Millerowi bedziecie dziekowac jeszcze tyle samo. Odpowiedz Link Zgłoś
janusz2_ Re: Buzkowi dziekowaliscie 2 lata. 12.03.03, 16:54 brennton napisał: > Millerowi bedziecie dziekowac jeszcze tyle samo. Jak Ty to robisz, że jesteś poza tym wszystkim? Piszesz - Buzkowi DZIĘKOWALIŚCIE, Millerowi BĘDZIECIE dziękować. A Ty? Z boku? Odpowiedz Link Zgłoś
bykk Re: Buzkowi dziekowaliscie 2 lata. 12.03.03, 16:58 Brennton, nie dwa lata tylko rok i czery miesiące, czyli koniec kadencji, a nie na początku, nie bój, ten pajac zMyłłer pójdzie na trawkę jak sie tylko zazieleni. hej! Odpowiedz Link Zgłoś
brennton Nie. 12.03.03, 17:09 tyle tylko, ze nie widze dla niego lepszej alernatywy... Kto... ? Kaczka, Olechowski.? Odpowiedz Link Zgłoś
janusz2_ Re: Nie. 13.03.03, 09:34 brennton napisał: > tyle tylko, ze nie widze dla niego lepszej alernatywy... > Kto... ? > Kaczka, Olechowski.? A czegóz to pozytywnego spodziewasz się po obecnym rządzie? Na razie udało im się zwiększyć bezrobocie do prawie 20%, nie radzą sobie wogóle z tym co obiecywali, czyli likwidacją kosztownych agencji i niepotrzebnych instytucji tzw. administracji, nie są w stanie obniżyć stałych wydatków budżetu. Nie sądzisz, że czas na zmiany? Odpowiedz Link Zgłoś
pollak Re: Miller - temu panu już dziekujemy 12.03.03, 16:39 balzer napisał: > Jeżeli Leszek faktycznie chce skonczyc jak meżczyzna zgodnie ze swoimi > zapowiedziami, to teraz jest najlepszy moment. Czas odejsc i pozwolic > naprawic sytuacje madrzejszym od siebie. Czy to nie Balzer przypadkiem, jeszcze za kadencji premiera, który pojechał z całym rządem na jednym buzku, pisał: 'będzie SLD - będzie dobrze. On pogoni kogo trzeba i czarnych też'. Bo coś mi się tak właśnie kojarzy... haha! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasio Miller - a kro po nim? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.03.03, 18:24 Krytykowac kazdy potrafi. Macie typa na następce??????? bo tylko nie Michnik chociaz to byl by zabawny rząd Zarząd Agory Odpowiedz Link Zgłoś
sin2001 Re: Miller - a kro po nim? 12.03.03, 22:12 Gość portalu: jasio napisał(a): > Krytykowac kazdy potrafi. > Macie typa na następce??????? Przy tej spadającej jakości polityków to uzasadnione dla myślących prosto, że następny po tow. Millerze może być już tylko tow. Siwak Albin . Ufam , że historia nie jest taka logiczna. Nasz premier facecjonista rzeczywiście spuścił z tonu. Krasnolud przerośnięty doświadczył na własnej skórze, że łatwiej być w totalnej opozycji niż cokolwiek zrobić co by przetrwało choćby jedną kadencję. Ja płakać po nim nie będę. NIECH ŻYJE IV RZECZPOSPOLITA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasio Re: Miller - a kto po nim? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.03.03, 22:22 Mój poprzednik napisał > następny po tow. Millerze może być już tylko tow. Siwak Albin . > NIECH ŻYJE IV RZECZPOSPOLITA. Ja nie chce Siwaka i Albina i Rakowskiego też nie chce i Michnika i jego przyjaciela od kieliszka Urbana i Rywina nie chce i Kaczorów tez i diabła również Ale kto będzie w tej IV RP? Kazdy obiecuje a niczego nie dotrzymuje Motto naszych polityków: Dajcie mi władze a ja was urządze Odpowiedz Link Zgłoś
balzer Re: Miller - temu panu już dziekujemy 13.03.03, 23:17 pollak napisał: > balzer napisał: > > > Jeżeli Leszek faktycznie chce skonczyc jak meżczyzna zgodnie ze swoimi > > zapowiedziami, to teraz jest najlepszy moment. Czas odejsc i pozwolic > > naprawic sytuacje madrzejszym od siebie. > > > Czy to nie Balzer przypadkiem, jeszcze za kadencji premiera, który > pojechał z całym rządem na jednym buzku, pisał: 'będzie SLD - będzie > dobrze. On pogoni kogo trzeba i czarnych też'. Bo coś mi się tak właśnie > kojarzy... haha! Oj, to bardzo zle Ci sie kojarzy. Widac że uważnie nie czytasz moich postow Pokaż mi gdzie to niby pisałem że z SLD bedzie dobrze ? Jesli cos Ci to powie to do SLD mialem zawsze taki sam stosunek jak do Koscioła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cipriano Towarzyszy od koryta trzeba odrabac siekiera? IP: *.tnt7.det5.da.uu.net 13.03.03, 20:36 Towarzysza L.Millera nik nie jest w stanie odrabac nawet siekiera od zlobu z forsa. Ciekawe co teraz szmugluje L.Miller, bo przeciez on szmuglowal miliony dolcow w walizce z Kremla dla PZPR-u, a te pieniadze PZPR-u "gdzies wyparowaly" i nikt do DZISIAJ "nie moze ich znalezc". A czego wys ie wogole spodziewacie po towarzyszch z SLD ? Przeciez komuchy z SLD maja wyjatkowo LEPKE lapy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Swojak Re: Towarzyszy od koryta trzeba odrabac siekiera? IP: *.visp.energis.pl 13.03.03, 20:56 Gość portalu: Cipriano napisał(a): Ciekawe co teraz szmugluje L.Miller, bo przeciez on szmuglowal miliony dolcow w walizce z Kremla dla PZPR-u To były chyba jedyne pieniądze, które dotarły z tamtej strony... może by tak pomnik Millerowi postawić. A tak poważnie : jaka jest personalna alternatywa dla Millera. Ewentualne, wcześniejsze wybory to będzie prawie powielenie aktualnego stanu osobowego w sejmie. Czyli rządowego pata ciąg dalszy. Na koalicję ponadpartyjną też nie ma szans... może rządy prezydenckie ?. Odpowiedz Link Zgłoś