Dodaj do ulubionych

Miller - temu panu już dziekujemy

11.03.03, 20:17
Jeżeli Leszek faktycznie chce skonczyc jak meżczyzna zgodnie ze swoimi
zapowiedziami, to teraz jest najlepszy moment. Czas odejsc i pozwolic
naprawic sytuacje madrzejszym od siebie.
Obserwuj wątek
    • Gość: SLD-owiec musiałbyś IP: *.icpnet.pl 11.03.03, 20:21
      mu ryj od koryta odrąbać.


      A.
      • Gość: w@ga Re: musiałbyś IP: 195.202.86.* 11.03.03, 21:39
        Gość portalu: SLD-owiec napisał(a):

        > mu ryj od koryta odrąbać.
        >
        >
        > A. tobie adaskuM należy odrabać ten pusty łeb przy samej dupie
        • Gość: jasio Przedstaw sie IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 21:54
          Rozumiem ze mamy nastepnego kandydata do koryta
          To zaprezentuj sie aby wiedziec na kogo glosowac
          Jaki jest Miler kazdy widzi a Ciebie nie znamy możeś panie dzieju prowokator i
          esbek a może pożadny człowiek kto wie???
          • Gość: AdamM w@ga IP: *.icpnet.pl 11.03.03, 22:04
            to macius.lubicz. I w zwiazku z tym nie musi sie przedstawiac - wystarczy
            spojrzec na pare jego postow. Ciągle wspomina cos o jakims lizaniu. Fe, z
            obrzydzenia dalej nie chcę już nawet pisaćsad(( Nie wiem jakim cudem on na
            wolności jest ten w@ga vel macius.lubicz.

            A.
    • Gość: Łukasz Re: Miller - temu panu już dziekujemy IP: *.acn.waw.pl 12.03.03, 10:02
      PiS proponując swoją uchwałę chciał osiągnąć właśnie to, co osiągnął - oświadczenie Millera, że ten nie zamierza odchodzić. Tylko po co, skoro większość rozsądnych ludzi w kraju i tak wie, że bolszewików nie oderwie się od koryta za pomocą uchwały. Do nich trzeba strzelać.
    • janusz2_ A miało być tak pięknie... 12.03.03, 15:31
      balzer napisał:

      > Jeżeli Leszek faktycznie chce skonczyc jak meżczyzna zgodnie ze swoimi
      > zapowiedziami, to teraz jest najlepszy moment. Czas odejsc i pozwolic
      > naprawic sytuacje madrzejszym od siebie.

      Te obietnice przedwyborcze - fachowcy z SLD, którzy doskonale wiedzą co i jak
      zrobic, aby z Polski uczynić kraj mlekiem i miodem płynący, te gotowe projekty
      ustaw, które natychmiast zostaną wcielone w życie, te gruszki na wierzbie,
      które na życzenie SLD miały wyrosnąć.

      I tylu baranów - jak po wynikach wyborów widać - dało się na to nabrać.
      • balzer Re: A miało być tak pięknie... 12.03.03, 16:05
        janusz2_ napisał:

        > balzer napisał:
        >
        > > Jeżeli Leszek faktycznie chce skonczyc jak meżczyzna zgodnie ze swoimi
        > > zapowiedziami, to teraz jest najlepszy moment. Czas odejsc i pozwolic
        > > naprawic sytuacje madrzejszym od siebie.
        >
        > Te obietnice przedwyborcze - fachowcy z SLD, którzy doskonale wiedzą co i jak
        > zrobic, aby z Polski uczynić kraj mlekiem i miodem płynący, te gotowe
        projekty
        > ustaw, które natychmiast zostaną wcielone w życie, te gruszki na wierzbie,
        > które na życzenie SLD miały wyrosnąć.
        >
        > I tylu baranów - jak po wynikach wyborów widać - dało się na to nabrać.


        Niestety Polacy sa niereformowalni sad
        • Gość: XXL Kurczę, protestuję !!!... IP: *.echostar.pl 12.03.03, 16:13
          balzer napisał:

          > Niestety Polacy sa niereformowalni sad

          Polak reformowalny
          (ale nie w reformach)
          • bykk Re: do Balzera 12.03.03, 16:33
            Witaj.
            Balzer, to co wyprawiają te łobuzy, to przechodzi wszelkie granice!
            A mieli być fachowcy, profesjonaliści, ustawy w szufladach, a tu
            co i raz wyłazi ustawa z tej szuflady i do kosza, ciach!
            Już się to bydle tak nie uśmiecha, próbuje jeszcze ironizować i wyzywać,
            ale nie do śmiechu mu, oj nie!
            A wieprz Kalisz dzisiaj tak pluł w sejmie, że wnet gdyby miał do dyspozycji
            dawne UB, to by kazał powybijać tych co śmią ich krytykować!
            pozdrawiam
            hej!
    • brennton Buzkowi dziekowaliscie 2 lata. 12.03.03, 16:37
      Millerowi bedziecie dziekowac jeszcze tyle samo.
      • janusz2_ Re: Buzkowi dziekowaliscie 2 lata. 12.03.03, 16:54
        brennton napisał:

        > Millerowi bedziecie dziekowac jeszcze tyle samo.

        Jak Ty to robisz, że jesteś poza tym wszystkim?
        Piszesz - Buzkowi DZIĘKOWALIŚCIE, Millerowi BĘDZIECIE dziękować. A Ty? Z boku?
        • bykk Re: Buzkowi dziekowaliscie 2 lata. 12.03.03, 16:58
          Brennton, nie dwa lata tylko rok i czery miesiące, czyli koniec kadencji,
          a nie na początku, nie bój, ten pajac zMyłłer pójdzie na trawkę jak sie tylko
          zazieleni.
          hej!
        • brennton Nie. 12.03.03, 17:09
          tyle tylko, ze nie widze dla niego lepszej alernatywy...
          Kto... ?
          Kaczka, Olechowski.?
          • janusz2_ Re: Nie. 13.03.03, 09:34
            brennton napisał:

            > tyle tylko, ze nie widze dla niego lepszej alernatywy...
            > Kto... ?
            > Kaczka, Olechowski.?

            A czegóz to pozytywnego spodziewasz się po obecnym rządzie?
            Na razie udało im się zwiększyć bezrobocie do prawie 20%, nie radzą sobie
            wogóle z tym co obiecywali, czyli likwidacją kosztownych agencji i
            niepotrzebnych instytucji tzw. administracji, nie są w stanie obniżyć stałych
            wydatków budżetu.
            Nie sądzisz, że czas na zmiany?
    • pollak Re: Miller - temu panu już dziekujemy 12.03.03, 16:39
      balzer napisał:

      > Jeżeli Leszek faktycznie chce skonczyc jak meżczyzna zgodnie ze swoimi
      > zapowiedziami, to teraz jest najlepszy moment. Czas odejsc i pozwolic
      > naprawic sytuacje madrzejszym od siebie.


      Czy to nie Balzer przypadkiem, jeszcze za kadencji premiera, który
      pojechał z całym rządem na jednym buzku, pisał: 'będzie SLD - będzie
      dobrze. On pogoni kogo trzeba i czarnych też'. Bo coś mi się tak właśnie
      kojarzy... haha!
      • Gość: jasio Miller - a kro po nim? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.03.03, 18:24
        Krytykowac kazdy potrafi.
        Macie typa na następce???????
        bo tylko nie Michnik
        chociaz to byl by zabawny rząd
        Zarząd Agory
        • sin2001 Re: Miller - a kro po nim? 12.03.03, 22:12
          Gość portalu: jasio napisał(a):

          > Krytykowac kazdy potrafi.
          > Macie typa na następce???????

          Przy tej spadającej jakości polityków to uzasadnione dla myślących prosto, że
          następny po tow. Millerze może być już tylko tow. Siwak Albin . Ufam , że
          historia nie jest taka logiczna.

          Nasz premier facecjonista rzeczywiście spuścił z tonu. Krasnolud przerośnięty
          doświadczył na własnej skórze, że łatwiej być w totalnej opozycji niż
          cokolwiek zrobić co by przetrwało choćby jedną kadencję. Ja płakać po nim nie
          będę.
          NIECH ŻYJE IV RZECZPOSPOLITA.
          • Gość: jasio Re: Miller - a kto po nim? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.03.03, 22:22
            Mój poprzednik napisał
            > następny po tow. Millerze może być już tylko tow. Siwak Albin .
            > NIECH ŻYJE IV RZECZPOSPOLITA.
            Ja nie chce Siwaka i Albina i Rakowskiego też nie chce i Michnika i jego
            przyjaciela od kieliszka Urbana i Rywina nie chce i Kaczorów tez i diabła
            również
            Ale kto będzie w tej IV RP? Kazdy obiecuje a niczego nie dotrzymuje
            Motto naszych polityków:
            Dajcie mi władze a ja was urządze
      • balzer Re: Miller - temu panu już dziekujemy 13.03.03, 23:17
        pollak napisał:

        > balzer napisał:
        >
        > > Jeżeli Leszek faktycznie chce skonczyc jak meżczyzna zgodnie ze swoimi
        > > zapowiedziami, to teraz jest najlepszy moment. Czas odejsc i pozwolic
        > > naprawic sytuacje madrzejszym od siebie.
        >
        >
        > Czy to nie Balzer przypadkiem, jeszcze za kadencji premiera, który
        > pojechał z całym rządem na jednym buzku, pisał: 'będzie SLD - będzie
        > dobrze. On pogoni kogo trzeba i czarnych też'. Bo coś mi się tak właśnie
        > kojarzy... haha!

        Oj, to bardzo zle Ci sie kojarzy. Widac że uważnie nie czytasz moich postow smile
        Pokaż mi gdzie to niby pisałem że z SLD bedzie dobrze ?
        Jesli cos Ci to powie to do SLD mialem zawsze taki sam stosunek jak do Koscioła.
    • Gość: Cipriano Towarzyszy od koryta trzeba odrabac siekiera? IP: *.tnt7.det5.da.uu.net 13.03.03, 20:36
      Towarzysza L.Millera nik nie jest w stanie odrabac nawet siekiera od zlobu z
      forsa.

      Ciekawe co teraz szmugluje L.Miller, bo przeciez on szmuglowal miliony dolcow w
      walizce z Kremla dla PZPR-u, a te pieniadze PZPR-u "gdzies wyparowaly" i nikt
      do DZISIAJ "nie moze ich znalezc".

      A czego wys ie wogole spodziewacie po towarzyszch z SLD ?

      Przeciez komuchy z SLD maja wyjatkowo LEPKE lapy?
      • Gość: Swojak Re: Towarzyszy od koryta trzeba odrabac siekiera? IP: *.visp.energis.pl 13.03.03, 20:56
        Gość portalu: Cipriano napisał(a):

        Ciekawe co teraz szmugluje L.Miller, bo przeciez on szmuglowal miliony dolcow w
        walizce z Kremla dla PZPR-u

        To były chyba jedyne pieniądze, które dotarły z tamtej strony... może by tak
        pomnik Millerowi postawić.

        A tak poważnie : jaka jest personalna alternatywa dla Millera. Ewentualne,
        wcześniejsze wybory to będzie prawie powielenie aktualnego stanu osobowego w
        sejmie. Czyli rządowego pata ciąg dalszy. Na koalicję ponadpartyjną też nie ma
        szans... może rządy prezydenckie ?.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka