watto
26.03.03, 19:01
Chyba wycieli ten temat, wiec powtarzam.
Dodam tylko, że zwolennikami wojny nie są tylko idioci i Zydzi. Dochodzą do
nich jeszcze krwiożerczy szaleńcy.
Za komuny było znane powiedzenie: "głupi czy z milicji?".
Używało sie go wtedy, gdy ktoś próbował nas męczyć chamską komunistyczną
propagandą.
Teraz, gdy ktoś próbuje nas zamęczać propagandą wysławiającą amerykanską
agresję, można spokojnie zapytać:"głupi czy Zyd?".
Gdy sie czyta doku, AdamM, czapski, itp... ( nie mówic już o wojo), to
wszytsko jest wiadome.
Niektórych można zaliczyć do obu tych kategorii (część wspólna).
-----
neokonserwatysta w USA = Zyd-syjonista.