Dodaj do ulubionych

Głupi czy Zyd?

26.03.03, 19:01
Chyba wycieli ten temat, wiec powtarzam.
Dodam tylko, że zwolennikami wojny nie są tylko idioci i Zydzi. Dochodzą do
nich jeszcze krwiożerczy szaleńcy.

Za komuny było znane powiedzenie: "głupi czy z milicji?".
Używało sie go wtedy, gdy ktoś próbował nas męczyć chamską komunistyczną
propagandą.
Teraz, gdy ktoś próbuje nas zamęczać propagandą wysławiającą amerykanską
agresję, można spokojnie zapytać:"głupi czy Zyd?".

Gdy sie czyta doku, AdamM, czapski, itp... ( nie mówic już o wojo), to
wszytsko jest wiadome.
Niektórych można zaliczyć do obu tych kategorii (część wspólna).

-----
neokonserwatysta w USA = Zyd-syjonista.
Obserwuj wątek
    • oleg3 Głupi czyli watto 26.03.03, 19:08
      Przepraszam za spam, ale wydaje mi się celowe skopiowanie fragmentu wątku o JKM


      • pomieszanie sensu i etnicznej paranoi
      watto 26-03-2003 18:18 odpowiedz na list odpowiedz cytując

      Korwin-Mikke jest Zydem. Jest w stanie mieć sensowne spostrzeżenia, ale
      tak
      długo, jak długo nie grozi to jego poczuciu lojalnosci wobec Sanhendrynu.

      Stąd to wrażenie pomieszania inteligencji i paranoi u tego człowieka.


      • Re: pomieszanie sensu i etnicznej paranoi
      oleg3 26-03-2003 18:23 odpowiedz na list odpowiedz cytując


      No to już wszystko jasne. Walczysz z Żydami i to jest naprawdę ważne.


      • Re: pomieszanie sensu i etnicznej paranoi
      watto 26-03-2003 18:52 odpowiedz na list odpowiedz cytując

      > No to już wszystko jasne. Walczysz z Żydami i to jest naprawdę
      ważne.


      Nie walcze z Zydami, tylko z szowinistami żydowskimi.
      Zydzi, którzy nie są zagrożeniem dla innych to (prawdziwie)
      liberalni Zydzi,
      jak Chomsky.
      Lub prawdziwie lewicowi jak Shahak.
      Zyd prawicowiec to zawsze szaleniec. Jak Szaron, czy Korwin Mikke.


      • Re: pomieszanie sensu i etnicznej paranoi
      oleg3 26-03-2003 18:59 odpowiedz na list odpowiedz cytując

      Jeżeli są dobrzy i źli Żydzi to po co przywołujesz żydowskość
      (!) JKM ? Może to
      Chomsky jest sterowany przez Sanhedryn? A może są jeszcze inne
      powody
      twojej "walki o pokój"?


      • watto znawca... 26.03.03, 19:22
        Dobrze, że cytujesz.

        Nie wiem jednak, czy to zainteresowanie u wielkiego "znawcy" epoki
        napoleonskiej jest zaszczytem. Ja dyletantów nie lubię.

        Bardziej przypomina mi to zainteresowanie takich osobników jak wojo czy doku...
        • oleg3 Re: znawca... 26.03.03, 19:27
          jak to było z Napoleonem

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=4990796&a=5000241


          • watto Re: znawca... 26.03.03, 19:28
            Dobrze, że podajesz link, ale czy nie wstydzisz sie swojej ignorancji?
          • oleg3 Re: znawca... poprawka 26.03.03, 19:30
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=4990796&a=5000241
    • watto Re: Głupi czy Zyd? 03.04.03, 19:10
      Od jakiegoś czasu nie chce mi sie już nawet pisać.
      Jak długo można rzucać grochem o scianę tępoty i czystej nienawisci.
      Mogę jedynie przypomnieć, co myslę o podżegaczach wojennych.
      Ostatnio znowu głównie Zydzi zaczęli tanczyć z radosci w kałużach krwi
      irackiej.
      Palestynska sie znudziła...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka