Gość: rubert
IP: *.visp.energis.pl
08.06.03, 01:20
Wytłumaczcie mi proszę skąd ten bożek frekwencji (a może powinienem napisać
Frekwencji)? Przecież jeżeli nie będzie 50 % to zdecyduje sejm. Wiadomo
przecież jak.
Może chodzi o to, że nasi kochani politycy nie chcą ponosić
odpowiedzialności za tą decyzję?
Ja na razie nie widzę innego wytłumaczenia. Ale może mnie oświecicie?