Dodaj do ulubionych

frekwencja

IP: *.visp.energis.pl 08.06.03, 01:20
Wytłumaczcie mi proszę skąd ten bożek frekwencji (a może powinienem napisać
Frekwencji)? Przecież jeżeli nie będzie 50 % to zdecyduje sejm. Wiadomo
przecież jak.
Może chodzi o to, że nasi kochani politycy nie chcą ponosić
odpowiedzialności za tą decyzję?
Ja na razie nie widzę innego wytłumaczenia. Ale może mnie oświecicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: polishAM Re: frekwencja IP: *.tnt34.ewr3.da.uu.net 08.06.03, 01:33
      To dobre pytanie. Oczywiscie jest rowniez mozliwosc, ze wiekszosc bedzie
      glosowac na NIE. Ale frekwencja ponizej 50% przy pozytywnym wyniku TAK
      oznaczalaby mozliwosc renegocjacji ponizajacych ustalen ze strony SLD. Ta
      oczywiscie godzila sie na wszystkie warunki, poniewaz magicznym powodem byly 3
      tysiace miejsc pracy w Bruxeli dla rodzin SLD-owskich sprzedawczykow. Jak na
      razie ten plan sie nie powiodl.
      • Gość: +++Ignorant Biedny Olexy straci posadke za 17tys$..? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.06.03, 01:41
        Gość portalu: polishAM napisał(a):

        > To dobre pytanie. Oczywiscie jest rowniez mozliwosc, ze wiekszosc bedzie
        > glosowac na NIE. Ale frekwencja ponizej 50% przy pozytywnym wyniku TAK
        > oznaczalaby mozliwosc renegocjacji ponizajacych ustalen ze strony SLD. Ta
        > oczywiscie godzila sie na wszystkie warunki, poniewaz magicznym powodem byly
        3
        > tysiace miejsc pracy w Bruxeli dla rodzin SLD-owskich sprzedawczykow. Jak na
        > razie ten plan sie nie powiodl.
        • Gość: anna Re: Biedny Olexy straci posadke za 17tys$..? IP: *.cable.mindspring.com 08.06.03, 06:32
          koszmarna polska bezinteresowna zawisc, glupota, pieniactwo, etc etc daja znac
          o sobie w obfitosci
    • Gość: rubert Re: frekwencja IP: *.visp.energis.pl 08.06.03, 01:51
      No entuzjaści, powiedzcie proszę, o co chodzi z tą Frekwencją? Czekam
    • nurni Re: frekwencja 08.06.03, 01:53
      klasyka

      najlepiej przeprowadzic sprawy cudzymi rekami /kartkami/
      zdejmuje to z inspiratorow jakakolwiek odpowiedzialnosc
      • Gość: rubert Re: frekwencja IP: *.visp.energis.pl 08.06.03, 01:56
        To nie ma tu nikogo, komu na Frekwencji zależy?
        • Gość: rubert Re: frekwencja IP: *.visp.energis.pl 08.06.03, 02:54
          Może mi ktoś jednak wytłumaczy? Ja na prawdę poważnie to pytanie zadałem. Może
          są jakieś argumenty, których nie dostrzegam?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka