terek
17.12.01, 23:04
Max, nie wiem, czemu się tak miotasz? Wyciągam do Ciebie rękę, podaję Ci
uprzejmie wiedzę, której łakniesz, a Ty gryziesz jak mały szczeniak.
Szkoda mi Cię, bo widzę, że jesteś w złym stanie psychicznym. Głowa do góry. Po
co walić nią na oślep, może lepiej choć raz spojrzeć pozytywnie na ludzi. Nie
tylko masz wrogów, chyba że na siłę chcesz ich mieć. Nie radzę Ci jednak tego.
Wiem doskonale, że mnie ugryziesz i powiesz, że Cię pouczam.
Z drugiej strony, obojętnie co nie napiszę, to i tak w przeinaczonym kontekście
przedstawisz, jak to że wysyłam do Ciebie faszystowskie spamy. Uderz się
najpierw we własne piersi i zapytaj, czy nie jesteś bez grzechu i dlaczego
szukasz ciągle wrogów dookoła siebie?
Życzę Ci lepszego zdrowia, przede wszystkim psychicznego!