strzyga_17 13.06.09, 21:28 za ZOMO swieczek nie palimy,niech was szlag trafi raz a dobrze choloto komusza. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
strzyga_17 Re: zapalmy dzisiaj swieczki 13.06.09, 21:40 raf,raf,grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ja wole kogos krytykowac,kto jest w pelni sprawny marksistowski napisał: > A kto umarł? Odpowiedz Link Zgłoś
cyborg.jr Re: zapalmy dzisiaj swieczki 13.06.09, 21:44 o qrwa , gdyby tak premier ... Odpowiedz Link Zgłoś
strzyga_17 Re: zapalmy dzisiaj swieczki 13.06.09, 21:50 a ja znam prawde bo bylam jej czescia. nikt nie zna 100 prawdy,bo lezy ona zwykle po stronie tych,ktorzy ja sila staraja sie przekazac drugim. ich ofiary sa dowodem kto tu mowi prawde a kto lze jak tchorz. w tym wypadku komuchom wlos z glowy nie spadl,ale niesty sporo ludzi stracilo zycie,sporo stracilo prace,sporo wujechalo i to jest sposcizna generala,ktorego ty wielbisz. Odpowiedz Link Zgłoś
strzyga_17 Re: zapalmy dzisiaj swieczki 13.06.09, 22:00 nie bardzo wiem,czy mowisz do mnie,ale jesli tak to chyba ton troche nie taki. nie bardzo chyba znasz metody zameczania ludzi przez nkwd,sb,ub czy nasza slodka milicje obywatelska,mordowania ludzi z opozycji,czy okrtune tortury jakim byli poddawani ludzie ,ktorzy komuchom sie przeciwstawili. jesli uwazasz,ze monopol na bestialstwo nalezal do niemcow to chyba jestes troche niedouczony,albo uwazasz,ze smierc smierci nie jest rowna,bo ludzi dzielimy na kasty i jesli jeden zginie z okrucienstwa czerwonych to jest ok,bo nie zabili go niemcy strzalem w plecy. ach zapomnialam,ze komunisci nie byli tacy zli bo pozwolili ci sie wyksztalcic,no niestety moi przodkowie nie byli tak laskawie potraktowani jak ty,tylko zeslani na sybir i tam meczeni a inni trafili do wiezien ubeckich i co poniektorzy bez sladu znikneli,a ci co wyszli nadawali sie juz tylko do wegetacji. dla ciebie to pestka,a dla mnie to powinno byc ukarane.i na tym chyba skonczymy mila konwersacje ze soba bo nie lubie ludzi,ktorzy w ten sposob argumentuja swoje watpliwej jakosci racje. Odpowiedz Link Zgłoś
cyborg.jr Re: zapalmy dzisiaj swieczki 13.06.09, 22:00 generał uratowł ci zycie ...dzisiaj byłabyś w piaskownicy gdzieś za kościółkiem na wsi , albo w ogóle by cię nie odnaleziono ... na ościeżnicy drzwi mojego sąsiada (był partyjny , ja nie) już był drobniutki , ciężko zauważalny krzyżyk ... oczywiście miał podlegać solidaruchowej eksterminacji ... dlaczego , żaden zurnal , czy historyk nie pisze o nikczemnych intencjach i zachowaniach silidaruchów ... temat jest obszerny ... no jest kanon : zwycięzcy zawsze mają rację ... gowno , gdybym dowodził jednostkami sił militarnych to rozwaliłbym to towarzystwo i za drutami przez miesiące trzymał na stadionie dziesięciolecia... laudetur Jesus Christus Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Re: zapalmy dzisiaj swieczki 13.06.09, 22:03 No ale komu sie zeszło z tego swiata? Odpowiedz Link Zgłoś
strzyga_17 Re: zapalmy dzisiaj swieczki 13.06.09, 22:08 ile tu watkow madrych na temat kolaborujacych polakow w czasie wojen. wiadomo kazdy w owym czasie powinien byc wzorem akceptowanym przez paru prawdziwych patriotow tego forum,ktorzy maja licencje na prawdy historyczne.obecnie toczy sie proces (too little too late) naszego komunistycznego bohaterskiego generala,ktory to ocalal Polske od zguby. no dobra dzieci kto z was wierzy w te bajki i dopisujcie co Polska zawdziecza komuchom i ich generalom,chetnie posluchamy na dobranoc jakis ciekawych bajeczek. Odpowiedz Link Zgłoś
cyborg.jr Re: zapalmy dzisiaj swieczki 13.06.09, 22:16 taaak , działalność generała brzmi jak legenda ... jet to kreatywna filozofia która naród odwróciła od rzezi , czyli wojny domowej , co znaczy bratobójczej ... ten człowiek sponiewierany przez solidaruchów i kolejne reżimy to wytrzymuje ! to tytan !!! solidaruchowe traktowanie generała i obchodzenie się nim jest najczarniejszą kartą wspołczesnej historii polski... tak postępują tylko sadyści i bandyci ... qrwa , gdybym to był szefem sztabu FSG .... Odpowiedz Link Zgłoś
strzyga_17 Re: zapalmy dzisiaj swieczki 13.06.09, 22:24 masz zle,czy niedokladne informacje. radze ci sie zaznajomic z zyciorysami czlonkow partii SLD,nawet niewiele sie musisz nameczyc,zeby dostac informacje o zlodziejstwie jakie bylo chlebem codziennym w polsce w ostatnich latach. nie komuchy nie zostaly wyrzucone,komuchy wdziale nowe ubranka i rajcowaly w starym stylu. kaczynski zrobil porzadek w warszawie, ja wierze,ze zrobi wiekszy porzadek w polsce niz ci rozowo-czerwoni pajace z SLD.a co do frekwencji wyborczej to ilustruje ona dobrze brak dyscypliny i solidarnosci narodowej polakow, w koncu wyrazie widac to na forum,ze my nigdy nie idziemy jedna lawa jak zydzi. jest to i dobre i zle,ale nasze polskie. Odpowiedz Link Zgłoś
strzyga_17 Re: zapalmy dzisiaj swieczki 13.06.09, 22:06 radze tego przyglupa wygasic marksiu. czlowiek moze czytac inne poezje,a nie te nagorszego kalibru made in przyglup polski.ignoruj chamskie odpowiedzi a bedziesz mial spokoj. Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Re: zapalmy dzisiaj swieczki 13.06.09, 22:12 Yes my friend but who kicked the bucket ? Odpowiedz Link Zgłoś
strzyga_17 Re: zapalmy dzisiaj swieczki 13.06.09, 22:21 cale szczescie,ze nie jestes unizony piss in the bucket) Odpowiedz Link Zgłoś
strzyga_17 Re: _________________________________ ___abprall 13.06.09, 22:36 palnales jak prawdziwy komuch,tych zapewne sam piesciles,dlatego lubisz te ich metody psiej kultury,zwierzecego poddanstwa i brukowego chamstwa. szukasz swego smrodu na forum,tylko nie wiadomo dlaczego piszesz na moim wpisie czerwony kalmuku,to nie ten adres. Odpowiedz Link Zgłoś
cyborg.jr Re: _________________________________ ___abprall 13.06.09, 22:46 do kogo piszesz do hasza czy do cybi ? my obaj z haszem rozumiemy się bez przekazu info .. mamy tą samą duszę i instynkt ... nie znam jego poglądów politycznych , ale go nadzwyczajnie lubię .. ja jestem bolszewik ... i co z tego ? komandor Ł... też był szykanowany przez tzw komunistów polskich .. ale gdy jechał na prelekcję na wieś , sala była prawie pusta i gdy zaczął : "namilsi w Chrystusie Panu " ..sala zapełniła się do ciasnoty .. mój przodek of marwoj też był szykanowany w latach 5-tych... laudetur Jesus Christus Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Re: zapalmy dzisiaj swieczki 13.06.09, 22:25 Ależ siostro. kto do cholery kopnął w kalendarz? Czy tak trudno odpowiedzieć na proste pytanie? Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 DOSYĆ.........wredoto___________a quametu już dawno 13.06.09, 22:25 nie ma ..........piszesz juz sam dos iebie w 1000-ach podszywek..... Odpowiedz Link Zgłoś
strzyga_17 Re: __disyć tego niepolskiego forumu plucia na Po 13.06.09, 22:28 he,he a komuch jazgocze plujac na czerwona ksiazeczke marksa i poprawiajac czerwony krawacik )) ps.czy sluchasz miedzynarodowki? Odpowiedz Link Zgłoś
shmulka No...i tak ma być:) 13.06.09, 22:34 i-love-10-tego napisała: (z sygnaturką oczywizda) Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 Re: _fajnie...musi ostatni nabój w lufie...zgadza 13.06.09, 22:38 stary kutasie ja się nie podpisuję ip j się podpisuję imieniem i nazwiskiem ojca, dziada, pradziada... i tak aż do...Adama. Które juz masz nowe nazwisko które imię który nowy adres ip...która podszywkę? ...................gnoisz się SAM!!!!!!!!!!!! Bez niczyjej PO-mocy.....IQ=? ......... Na pocieszenie powiem Ci, że jestes jednym z ostatnich dorżnietych przez samego siebie..... Z powodu mankamentów IQ........ Odpowiedz Link Zgłoś