mama_blizniaczek
15.02.06, 01:46
Witam wszystkich. Od 3 tygodni wiem, ze moja córeczka ma cukrzycę. Ma 3,5
roku. Czy jest ktos na forum, kto ma małe dziecko z tą chorobą? Czy jest
ktos, kto choruje od wczesnego dzieciństwa i mógłby mi powiedzieć, jak to
wyglada z perspektywy czasu? Na razie jestesmy wszyscy przerazeni i szukamy
jakichkolwiek informacji, które pozwola nam widzieć przyszłosc naszego
dziecka w jasnych kolorach. Póki co jest baaaaaardzo dzielna.
Pozdrawiam