denay 24.10.04, 15:40 Miala byc w czerwcu, potem we wrzesniu. Teraz jest szeroko pojeta "jesien". Moze ktos cos wie: KIEDY?? Chyba, ze autor tak przejal sie komentarzami na forum, ze wcale jej nie wyda ;-))) Pozdr. Denay Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bzl Re: Achaja t.III 02.11.04, 22:04 Na oficjalnej stronie Fabryki Słów (www.fabryka.pl) w zapowiedziach data wydania jest ustalona na jesień 2004. Wiec niedługo powinna pojść do druku. Przynajmniej mam taka nadzieje. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
denay Re: Achaja t.III 10.11.04, 13:55 Widzialam te informacje. Pamietam, ze na wiosne zapowiadali czerwiec (na tych samych stronach). Od czerwca jest jesien. Tymczasem jesien sie konczy... znajac zycie pewnie czekaja na gwiazdke i przed swietami wydadza Pozdrawiam denay Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olka Re: Achaja t.III IP: *.karwiny.multicon.pl 12.11.04, 23:04 Na stronie wydawnictwa zmieniono datę wydania na grudzień 2004 r. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mayen Re: Achaja t.III IP: *.dtcentrum.pl 15.11.04, 16:43 na stronie wydawnictwa pojawiła się dokładna data: 12.12.2004 Oby sie nic nie zmieniło M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sim.on Re: Achaja t.III IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.04, 17:13 che che che. i nikt z tego powodu płkać nie będzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: just_passing_by Re: Achaja t.III IP: *.gemenos.eur.gemplus.com / 195.25.133.* 22.11.04, 09:39 wedlug informacji merlina (ktory zwykle sie nie myli) kolejna Achaja ma wyjsc 12 grudnia: www.merlin.com.pl/sklep/sklep/strona.towar?oferta=330164&ret=wys66673133 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baali Re: Achaja t.III IP: 80.50.19.* 27.11.04, 17:12 na pólki księgarskie powinna trafić 2 grudnia, pewnie zabieg przed mikołajkami. Odpowiedz Link Zgłoś
anahella Re: Achaja t.III 28.11.04, 21:40 Wlasnie czytam tom I, mam tez II. Dla mnie to jest mocno brutalne, ale dociagne do konca. Nie wiecie ile bedzie tom III kosztowal? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: just_passing_by Re: Achaja t.III IP: *.gemenos.eur.gemplus.com / 195.25.133.* 29.11.04, 10:56 28,99 zł zrodlo - Fabryka Slow: www.fabryka.pl/zapowiedzi.php?id=achaja3 Odpowiedz Link Zgłoś
bzl Re: Achaja t.III 29.11.04, 17:15 Na stronie wydawnictwa ksiazka kosztuje 28.99zl zas na Wirtualnej Polsce 22zl. Dlaczego tak jest?:> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: just_passing_by Re: Achaja t.III IP: *.gemenos.eur.gemplus.com / 195.25.133.* 30.11.04, 08:12 bzl napisał: > Na stronie wydawnictwa ksiazka kosztuje 28.99zl zas na Wirtualnej Polsce 22zl. > Dlaczego tak jest?:> To sie nazywa... promocja ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jedza1 Re: Achaja t.III 01.12.04, 14:56 22 PLN ale za wysylke pewnie z dyche musisz zaplacic ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
anahella Re: Achaja t.III 02.12.04, 01:24 Jest juz w Merlinie. Cena 22 zl. Wirtualna pewnie korzysta z zasobow Merlina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to znowu ja Re: Achaja t.III IP: *.aster.pl 07.12.04, 17:14 Jest juz w empiku 27 PLN ;-(( i cieniutka jakas.... Odpowiedz Link Zgłoś
jack_ryan Re: Achaja t.III 12.12.04, 00:16 Przeczytałem trzecią część, spodziewałem się trochę innego rozwiązania. Ciekawe czy ukaże się kolejna część, autor wyraźnie sugeruje w tekscie możliwość ożywienia głównej bohaterki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sknerus Re: Achaja t.III IP: *.crowley.pl 12.12.04, 19:43 Właśnie przeczytałem:-(:-( Mam wrażenie ,że autor na akord pisał nie wiem ,wyny mu zabrakło,czy na "wspomaganie nie miał", ale t III jest kiepściutki,szkoda kasy na "makulature" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zedd Re: Achaja t.III IP: *.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 10:09 Nie wiecie moze kiedy bedzie krazyl po sieci e-book?? Nie mam pieniedzy zeby kupic ksiazke;( a chcialbym ja bardzo przeczytac. Dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
rhemek Re: Achaja t.III 19.12.04, 21:41 Darujcie sobie. W skali od 1 do dziesieciu daje 1. Szkoda ze czescia III zepsul autor tak wspanialy Cykl. Dla fanow Achai: Nigdy nie siegajcie po III tom. To juz nie to co tom I to najgorszego rodzaju szmira pisana , by zarobic... Szkoda jednak ze autor nie zaprzestal na tomie pierwszym... Czyta sie dobrze ale ten poziom... WSTYD !! Odpowiedz Link Zgłoś
amoniak2 Re: Achaja t.III 22.12.04, 12:27 Zgadzam się w 100 %! Trylogia: Achaja 1, Achaja 2 i A C H U J A! Odpowiedz Link Zgłoś
denay Re: Achaja t.III 30.12.04, 03:50 ech... tylko tyle chyba mi przyjdzie powiedziec w temacie III tomu. A tak, qrcze, czekalam na te czesc. Przeczytalam b.szybko. Cos mi nie pasowalo. Przeczytalam drugi, bo moze za szybko czytalam. Nic z tego. Bylabym gotowa poczekac jeszcze kilka miesiecy tylko po to, zeby przeczytac cos rownie dobrego jak poprzednie czesci. A jednak mam nadzieje, ze cos z tego ostatniego zdania wyniknie w przyszlosci. ;-)) Typuje ta Achaje za tysiac lat, ta, ktora ma odnalezc potomkinie Mayfed. Pozdrowienia Denay Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gall Re: Achaja t.III IP: 217.97.147.* 30.12.04, 11:32 Witaj Rhemku, przecież dwójka podobała się Tobie bardziej niż jedynka (czemu oponowałem). No, chyba że uwiąd starczy mnie powala. Skoro piszesz, ze trójka to straszna cienizna, to chyba jeszcze poczeka u mnie na półce. Pozdrawiam Gall Odpowiedz Link Zgłoś
rhemek Re: Achaja t.III 01.01.05, 23:52 Bo widzisz Czesc druga Byla pisana jeszcze z pomyslem, i troszke mnie zauroczyla. Teraz po pzreczytaniu GNIOTA jakim jest Czesc Trzecia Radze jedno: czytac TYLKO tom pierwszy I nie ruszac reszty. A wszystkim milosnikom takiej literatury polecamy Dulogie " Zimne Brzegi" Lukjanienki - duzo lepsza . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nihiru Re: Achaja t.III IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.05, 18:06 Zgadzam się, że tom III czyta się najgorzej, ale czy to nie jest skutek tego, że zakończenie nie jest tak pozytywne jak byśmy chcieli. Tak tylko się zastanawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Niestety rozczarowanie :-( 18.01.05, 13:55 Wystapił tzw. syndrom Diany Barry - dla nie pamiętających przypominam, że Ania Shirley wraz z koleżankami założyła ongiś klub powieściowy, którego członkienie nawzajem wzruszały się własnoręcznie pisanymi nowelami. Diana zaś w swoich utworach wprowadzała od początku zbyt wiele postaci i zawikłanych wątków, a potem niemogąc sobie z tym poradzić, masowo uśmiercała wszystkich, z którymi nie wiedziała co zrobić. Autor najwyraźniej postanowił zrobić to samo - zmęczony pisaniem, zapomniał chyba o niektórych obiecujących postaciach i wątkach nakreślonych w dwóch pierwszych tomach. Nie wiedząc jak ma skończyć, pozabijał wszystkich (niektórych wręcz zaocznie, że przypomnę choćby Archentara z małżonką), bez rozwiązania choćby części zagadek i problemów, które sam przed czytelnikiem postawił. Ot, wypalenie chyba :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pompon Re: Niestety rozczarowanie :-( IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.02.05, 12:02 Zacząłem trzeci tom. Dwa poprzednie są słabiutkie. Niczego nie ma w tym cyklu. Autor u mnie spalony po wieki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kallas Re: Achaja t.III IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 11:26 po prostu tragedia, gniot jakich mało. Zwykle czytam książki do końca tej nie zmogłam , aż szkoda bo pierwszy tom był super, drugi ok , ale III to totalna porażka . Szkoda czasu i pieniędzy na te pozycję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozbawiony Re: Achaja t.III IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 14:37 "Nie zmogłam","nie przeczytałem", "wymiękłem" itd itp. Bo jeszcze ktos uwierzy :) Naprawdę nie doczytaliście?! Nie byliscie ciekawi jak sie ta zadyma z Luan skończy? Widac za mało było baśni a za duzo polityki....Co kto lubi moi drodzy. Mnie "Achaja" urzekła. A najbardziej tom 3. "Achai" daję 6- Minus za te "kocie" zdolności bohaterki. Odpowiedz Link Zgłoś
irazone Re: Achaja t.III 27.02.05, 18:27 doczytałam do końca-jak najbardziej,ale wynudziłam się i trwało to 2 miesiące... zanim zmęczyłam. ale rozczarowałam się okrutnie-wysłałam mężowi na statek do poczytania,gdzieś zaginęła po drodze-i wielkiej tragedii nie ma :( Odpowiedz Link Zgłoś