Dodaj do ulubionych

Achaja t.III

24.10.04, 15:40
Miala byc w czerwcu, potem we wrzesniu. Teraz jest szeroko pojeta "jesien".
Moze ktos cos wie: KIEDY??
Chyba, ze autor tak przejal sie komentarzami na forum, ze wcale jej nie
wyda ;-)))
Pozdr.
Denay
Obserwuj wątek
    • bzl Re: Achaja t.III 02.11.04, 22:04
      Na oficjalnej stronie Fabryki Słów (www.fabryka.pl) w zapowiedziach data
      wydania jest ustalona na jesień 2004. Wiec niedługo powinna pojść do druku.
      Przynajmniej mam taka nadzieje. Pozdrawiam.
      • denay Re: Achaja t.III 10.11.04, 13:55
        Widzialam te informacje. Pamietam, ze na wiosne zapowiadali czerwiec (na tych
        samych stronach). Od czerwca jest jesien. Tymczasem jesien sie konczy...
        znajac zycie pewnie czekaja na gwiazdke i przed swietami wydadza

        Pozdrawiam
        denay
        • Gość: Olka Re: Achaja t.III IP: *.karwiny.multicon.pl 12.11.04, 23:04
          Na stronie wydawnictwa zmieniono datę wydania na grudzień 2004 r.
          • Gość: mayen Re: Achaja t.III IP: *.dtcentrum.pl 15.11.04, 16:43
            na stronie wydawnictwa pojawiła się dokładna data: 12.12.2004
            Oby sie nic nie zmieniło
            M.
    • Gość: sim.on Re: Achaja t.III IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.04, 17:13
      che che che. i nikt z tego powodu płkać nie będzie...
    • Gość: just_passing_by Re: Achaja t.III IP: *.gemenos.eur.gemplus.com / 195.25.133.* 22.11.04, 09:39
      wedlug informacji merlina (ktory zwykle sie nie myli) kolejna Achaja ma wyjsc
      12 grudnia:
      www.merlin.com.pl/sklep/sklep/strona.towar?oferta=330164&ret=wys66673133
      • Gość: baali Re: Achaja t.III IP: 80.50.19.* 27.11.04, 17:12
        na pólki księgarskie powinna trafić 2 grudnia, pewnie zabieg przed mikołajkami.
    • anahella Re: Achaja t.III 28.11.04, 21:40
      Wlasnie czytam tom I, mam tez II. Dla mnie to jest mocno brutalne, ale dociagne
      do konca. Nie wiecie ile bedzie tom III kosztowal?
      • Gość: just_passing_by Re: Achaja t.III IP: *.gemenos.eur.gemplus.com / 195.25.133.* 29.11.04, 10:56
        28,99 zł

        zrodlo - Fabryka Slow:
        www.fabryka.pl/zapowiedzi.php?id=achaja3
        • anahella dzieki n/t 30.11.04, 20:53

    • bzl Re: Achaja t.III 29.11.04, 17:15
      Na stronie wydawnictwa ksiazka kosztuje 28.99zl zas na Wirtualnej Polsce 22zl.
      Dlaczego tak jest?:>
      • Gość: just_passing_by Re: Achaja t.III IP: *.gemenos.eur.gemplus.com / 195.25.133.* 30.11.04, 08:12
        bzl napisał:

        > Na stronie wydawnictwa ksiazka kosztuje 28.99zl zas na Wirtualnej Polsce
        22zl.
        > Dlaczego tak jest?:>

        To sie nazywa... promocja ;)
      • jedza1 Re: Achaja t.III 01.12.04, 14:56

        22 PLN ale za wysylke pewnie z dyche musisz zaplacic ;-))
        • anahella Re: Achaja t.III 02.12.04, 01:24
          Jest juz w Merlinie. Cena 22 zl. Wirtualna pewnie korzysta z zasobow Merlina.
          • Gość: to znowu ja Re: Achaja t.III IP: *.aster.pl 07.12.04, 17:14
            Jest juz w empiku 27 PLN ;-(( i cieniutka jakas....
    • jack_ryan Re: Achaja t.III 12.12.04, 00:16
      Przeczytałem trzecią część, spodziewałem się trochę innego rozwiązania. Ciekawe
      czy ukaże się kolejna część, autor wyraźnie sugeruje w tekscie możliwość
      ożywienia głównej bohaterki.
      • Gość: sknerus Re: Achaja t.III IP: *.crowley.pl 12.12.04, 19:43
        Właśnie przeczytałem:-(:-(
        Mam wrażenie ,że autor na akord pisał
        nie wiem ,wyny mu zabrakło,czy na "wspomaganie nie miał",
        ale t III jest kiepściutki,szkoda kasy na "makulature"
    • Gość: zedd Re: Achaja t.III IP: *.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 10:09
      Nie wiecie moze kiedy bedzie krazyl po sieci e-book?? Nie mam pieniedzy zeby
      kupic ksiazke;( a chcialbym ja bardzo przeczytac. Dzieki
    • rhemek Re: Achaja t.III 19.12.04, 21:41
      Darujcie sobie. W skali od 1 do dziesieciu daje 1. Szkoda ze czescia III zepsul
      autor tak wspanialy Cykl. Dla fanow Achai: Nigdy nie siegajcie po III tom. To
      juz nie to co tom I to najgorszego rodzaju szmira pisana , by zarobic...
      Szkoda jednak ze autor nie zaprzestal na tomie pierwszym...
      Czyta sie dobrze ale ten poziom... WSTYD !!
      • amoniak2 Re: Achaja t.III 22.12.04, 12:27
        Zgadzam się w 100 %!

        Trylogia: Achaja 1, Achaja 2 i A C H U J A!
        • denay Re: Achaja t.III 30.12.04, 03:50
          ech... tylko tyle chyba mi przyjdzie powiedziec w temacie III tomu. A tak,
          qrcze, czekalam na te czesc. Przeczytalam b.szybko. Cos mi nie pasowalo.
          Przeczytalam drugi, bo moze za szybko czytalam. Nic z tego.
          Bylabym gotowa poczekac jeszcze kilka miesiecy tylko po to, zeby przeczytac cos
          rownie dobrego jak poprzednie czesci.

          A jednak mam nadzieje, ze cos z tego ostatniego zdania wyniknie w
          przyszlosci. ;-))
          Typuje ta Achaje za tysiac lat, ta, ktora ma odnalezc potomkinie Mayfed.

          Pozdrowienia
          Denay
      • Gość: Gall Re: Achaja t.III IP: 217.97.147.* 30.12.04, 11:32
        Witaj Rhemku, przecież dwójka podobała się Tobie bardziej niż jedynka (czemu
        oponowałem).
        No, chyba że uwiąd starczy mnie powala.
        Skoro piszesz, ze trójka to straszna cienizna, to chyba jeszcze poczeka u mnie
        na półce.

        Pozdrawiam
        Gall
        • rhemek Re: Achaja t.III 01.01.05, 23:52
          Bo widzisz Czesc druga Byla pisana jeszcze z pomyslem, i troszke mnie
          zauroczyla. Teraz po pzreczytaniu GNIOTA jakim jest Czesc Trzecia Radze jedno:
          czytac TYLKO tom pierwszy I nie ruszac reszty.
          A wszystkim milosnikom takiej literatury polecamy Dulogie " Zimne Brzegi"
          Lukjanienki - duzo lepsza .
          • Gość: nihiru Re: Achaja t.III IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.05, 18:06
            Zgadzam się, że tom III czyta się najgorzej, ale czy to nie jest skutek tego,
            że zakończenie nie jest tak pozytywne jak byśmy chcieli. Tak tylko się
            zastanawiam.
    • zetemes Re: Achaja t.III = WIELKIA KUPA!! 09.01.05, 21:11
    • kapitan.kirk Niestety rozczarowanie :-( 18.01.05, 13:55
      Wystapił tzw. syndrom Diany Barry - dla nie pamiętających przypominam, że Ania
      Shirley wraz z koleżankami założyła ongiś klub powieściowy, którego członkienie
      nawzajem wzruszały się własnoręcznie pisanymi nowelami. Diana zaś w swoich
      utworach wprowadzała od początku zbyt wiele postaci i zawikłanych wątków, a
      potem niemogąc sobie z tym poradzić, masowo uśmiercała wszystkich, z którymi
      nie wiedziała co zrobić.

      Autor najwyraźniej postanowił zrobić to samo - zmęczony pisaniem, zapomniał
      chyba o niektórych obiecujących postaciach i wątkach nakreślonych w dwóch
      pierwszych tomach. Nie wiedząc jak ma skończyć, pozabijał wszystkich
      (niektórych wręcz zaocznie, że przypomnę choćby Archentara z małżonką), bez
      rozwiązania choćby części zagadek i problemów, które sam przed czytelnikiem
      postawił. Ot, wypalenie chyba :-(
      • glodn_y Re: Niestety rozczarowanie :-( 12.02.05, 21:18
        Dał "dupy" i tyle!
        • Gość: pompon Re: Niestety rozczarowanie :-( IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.02.05, 12:02
          Zacząłem trzeci tom. Dwa poprzednie są słabiutkie. Niczego nie ma w tym cyklu.
          Autor u mnie spalony po wieki.
    • Gość: kallas Re: Achaja t.III IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 11:26
      po prostu tragedia, gniot jakich mało. Zwykle czytam książki do końca tej nie
      zmogłam , aż szkoda bo pierwszy tom był super, drugi ok , ale III to totalna
      porażka . Szkoda czasu i pieniędzy na te pozycję
      • Gość: rozbawiony Re: Achaja t.III IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 14:37
        "Nie zmogłam","nie przeczytałem", "wymiękłem" itd itp. Bo jeszcze ktos
        uwierzy :)
        Naprawdę nie doczytaliście?! Nie byliscie ciekawi jak sie ta zadyma z Luan
        skończy? Widac za mało było baśni a za duzo polityki....Co kto lubi moi drodzy.
        Mnie "Achaja" urzekła. A najbardziej tom 3. "Achai" daję 6-
        Minus za te "kocie" zdolności bohaterki.
        • irazone Re: Achaja t.III 27.02.05, 18:27
          doczytałam do końca-jak najbardziej,ale wynudziłam się i trwało to 2
          miesiące... zanim zmęczyłam. ale rozczarowałam się okrutnie-wysłałam mężowi na
          statek do poczytania,gdzieś zaginęła po drodze-i wielkiej tragedii nie ma :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka