IP: *.pl / 192.168.0.* 27.06.03, 23:22
kiedy wydadzą następny tom? bardzo proszę o informację.
Obserwuj wątek
    • Gość: morgrist Re: Achaja IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.06.03, 23:30
      nie jestem pewna ale gdzies czytałam że w sierpniu, nawet okładka tam była,
      tylko nie mogę sobie przypomniec gdzie to było
    • Gość: REDSKULL Re: Achaja IP: *.netten.com.pl 27.06.03, 23:36
      W SIERPNIU A ADRES TO WWW.FABRYKA.PL
      • Gość: flynn Re: Achaja IP: *.pl / 192.168.0.* 28.06.03, 10:31
        wielkie dzięki. mam nadzieję,że tym razem nie będę musiała czytać w ukryciu,
        bojąc się, że będą mi znowu wyrywać z ręki i wyciągać z torebki w nocy:)
        • Gość: danko Re: Achaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.03, 18:02
          dowiadywałem się ostatnio , to niestety dopiero wszesień, i tylko ok. 500 stron

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka