Gość: Andre
IP: *.wsp.czest.pl
18.07.03, 09:49
Był taki komiksowo-literacki magazyn dla młodzieży.Zawierał krótkie
opowiadania oraz komiksy o treści fantastycznonaukowej.Wyszło tego chyba 7
numerów na przelomie lat 70- i 80-tych.To był chyba pierwszy mój kontakt z
fantastyką naukową.Czy jeszcze ktoś pamięta ten magazyn ?.Była tam między
innymi komiksowa wersja Zaginionego Swiata Conan-Doyle`a,były "przygodówki"z
pilotem Robertem walczącym z (chyba?)Czarnym Baronem,jakis komiks na
podstawie tekstu Bułyczowa i wiele innych.