wielaw 10.12.05, 16:27 czemu Kasia Figura wystąpiła prawie na łyso u Majewskiego. Nie śledzę ciągle poczynań gwiazd. Dzięki za informację. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zaba_pelagia Re: Szymon Majewski 10.12.05, 17:01 to wyśledź chociażby kilka wątków na ten temat na tym forum Odpowiedz Link Zgłoś
wojtow Re: Szymon Majewski 10.12.05, 17:21 to chyba fryzura na potrzeby roli ale Borys był bezbłędny :) Odpowiedz Link Zgłoś
wojtow Re: Szymon Majewski 10.12.05, 17:23 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14&w=33046768 Odpowiedz Link Zgłoś