Dodaj do ulubionych

Szymon Majewski

10.12.05, 16:27
czemu Kasia Figura wystąpiła prawie na łyso u Majewskiego. Nie śledzę ciągle
poczynań gwiazd. Dzięki za informację.
Obserwuj wątek
    • zaba_pelagia Re: Szymon Majewski 10.12.05, 17:01
      to wyśledź chociażby kilka wątków na ten temat na tym forum
    • wojtow Re: Szymon Majewski 10.12.05, 17:21
      to chyba fryzura na potrzeby roli
      ale Borys był bezbłędny :)
    • wojtow Re: Szymon Majewski 10.12.05, 17:23
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14&w=33046768

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka