fridha 14.01.04, 11:53 co sądzicie o tej insytucji- warunki pracy, atmosfera itp. Zastanawiam się czy odpowiedzieć na ich ogłoszenie, a gdzieś słyszałam, że bardzo słabo płacą, wiecie coś o tym? dzięki za info Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kola Re: praca w PARP IP: *.acn.pl 21.01.04, 12:58 Ktoś odpowiedział na ich ogłoszenie? Jak to wygląda? Odpowiedz Link Zgłoś