Dodaj do ulubionych

praca w PARP

14.01.04, 11:53
co sądzicie o tej insytucji- warunki pracy, atmosfera itp.
Zastanawiam się czy odpowiedzieć na ich ogłoszenie, a gdzieś słyszałam, że
bardzo słabo płacą, wiecie coś o tym?
dzięki za info
Obserwuj wątek
    • Gość: MI Re: praca w PARP IP: *.acn.waw.pl 18.01.04, 13:48
      też jestem ciekawa
    • Gość: kola Re: praca w PARP IP: *.acn.pl 21.01.04, 12:58
      Ktoś odpowiedział na ich ogłoszenie? Jak to wygląda?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka