Gość: frantic
IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl
03.05.05, 11:48
Czy ktos wie moze czego powinien poszukiwac student 4 roku prawa , z dobra
znajomościa j.angielskiego i zacięciem dziennikarskim(praktyki) , który
najprawdopodobniej w poszukiwaniu pracy uda sie do W-wy?na jakie studia
podyplomowe najlepiej się wybrać?