Dodaj do ulubionych

do C-J - very urgent!!

01.09.05, 17:20
no wiec przelecialam wszystkie mozliwe perfumierie w miescie i tylko jedna
prowadzi Helene Rubinstein nr 306. Znaczy sie, model sie konczy. Cena: 23 Euro
Pani dodala nazwe: Gold Topas?
Masz dwie mozliwosci: albo poczekamy czy znajdziesz w Londynie lub Berlinie,
albo ja Ci od razu jutro ze dwie kupie i podesle gdzie kazesz. Möwie jutro i
möwie urgent, bo w sobote wyjezdzam. Mam nadzieje ze dzis tu zajrzysz i
zadecydujesz. Pozdrowienia ze Starego Kontynentu:)))))
Obserwuj wątek
    • chris-joe Re: do C-J - very urgent!! 01.09.05, 21:29
      Baska, zloto jestes nie kobieta! :)))
      Dzieki ci wielkie za poszukiwania i znalezienie!
      W Berlinie bede mial troche czasu to poszukam, "wielki jest Berlin" (to z Tuwima
      specjalnie dla ciebie:)
      Gdybys tylko jeszcze mogla podrzucic mi info gdzie tego szukac... Jakas siec
      sklepow, czyco?
      Dzieki wielkie raz jeszcze :)
      • basia553 Re: do C-J - very urgent!! 01.09.05, 23:58
        jest taka siec, Douglas. w Mannheim sa 4 filie, ale trzy tego nie prowadza,
        tylko jedna. z tego wywnioskowalam, ze model "wychodzi".
        Gdybys w Berlinie nie dostal, to zawsze mozesz Mame zapewnic, ze po moim
        urlopie dostanie z Mannheim - dobrze möwie?
        • chris-joe Re: do C-J - very urgent!! 02.09.05, 03:58
          Mowisz swietnie i juz nalewam wodke :)
          Douglas'a zakonotowalem, poszukam w Wielkim Berlinie.
          Dzieki ponowne :))
          • chris-joe ps. 02.09.05, 04:49
            Znalazlem portal www.douglas.de , na nim pod "service" znalazlem "Filialsuche",
            tam zas pod Berlinem az 26 filii! Z tego 2 na Kudamm, 1 na Potsdamer Platz (te
            przynajmniej od reki chyba odnajde:)
            Dumny jestem jak paw z mojej niemieckojezycznej nawigacji, mama sie chyba ucieszy.

            Zawsze przemykam wyploszony przez dzialy kosmetykow kobiecych, tym razem bede
            jak Rosalie, co go shopping- byl taki film z Marianne Saegerbrecht:)))


            • basia553 Re: ps. 02.09.05, 08:34
              no to very super:)))) nawet jak jedna filia nie bedzie miala, to milemu
              facetowi zza oceanu zalatwia z drugiej filii. Mnie sie juz tez zdarzalo,
              ze mi jedna filia sciagala cos z drugiej. Powodzenia i milego pobytu w Starej
              Europie!
              • chris-joe Re: ps. 02.09.05, 11:26
                lova ya:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka