don2 07.11.03, 09:32 ......Ojcze,jesli to Mozliwe oddal odemne ten kielich. Ale nie MOJA lecz TWOJA wola niech sie stanie........ modl.J.MK 14,32. ( to ostatnie nie jest cena butelki ) brat Don. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basia553 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 09:41 Albo Twoja znajomosc Pisma Swietego nie jest dokladna, albo jest to watek alkoholowy. W pierwszym przypadku musze Cie powiadomic, ze chodzi o kielich goryczy. a nie chcesz chyba powiedziec, ze takie odczucia masz na mysl o weekendzie? Ja mianowicie ciesze sie, juz o 13-tej dzisiaj koncze prace i mam pelen Terminkalender az do poniedzialku. Same mile rzeczy, czego mimo wszystko i Tobie zycze!!! Odpowiedz Link
don2 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 10:07 Masz cos przeciwko np.Gorzkiej Zoladkowej ? jak stoi kielich to wiadomo o co chodzi.kazda inna interpretacja jest juz spekulacja. Br.Don PS milego weekendu,ktory jest czasem wyluzowania iposiadanie jakiegokolwiek kalendarza terminowego ,zakrawa na nudny niemiecki ordnung....spontanicznosc jest slowem wiodacym. pozdrawiam. Odpowiedz Link
basia553 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 10:11 Gorzkiej zoladkowej nie cierpie, juz ten zapach!!!! O wiele lepiej na trawienie pomaga moja ukochana gruszeczka z poludniowego tyrolu! Terminkalender byl przenosnia majaca na celu zobrazowanie Ci, ile imprez na mnie czeka. Prowadzenie kalendarzyka zarzucilam, bo przy mojej niesystematycznosci i tak polowe zapominalam! Pozdrawiam!!! Odpowiedz Link
jutka1 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 10:29 don2 napisał: > Masz cos przeciwko np.Gorzkiej Zoladkowej ? jak stoi kielich to wiadomo o co chodzi.kazda inna interpretacja jest juz spekulacja. Br.Don *********** Gorzka zoladkowa zatrulam sie w Heimacie. A moze to salatka jarzynowa mi zaszkodzila? juz nie pamietam ;)))))) Wole prosic Pana (Pania?), coby odsunal ode mnie kielich Brouilly... ale po co jesli Brouilly tak lubie, a doskonaly rocznik znalazlam za mala cene???? Odpowiedz Link
jutka1 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 10:53 don2 napisał: > SALATKA,zdecydowanie ! ******* czy ktos chcial mnie otruc?? Jutka paranoik Odpowiedz Link
don2 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 11:01 jutka1 napisała: > don2 napisał: > > > SALATKA,zdecydowanie ! > ******* > czy ktos chcial mnie otruc?? > Jutka paranoik <<<<<<<<<<<<<<<<<<< hmmmm..raczej lekko podtruc,a moze to robota...... no wiesz juz kogo ! Odpowiedz Link
zjawa64 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 11:13 ...przepraszam, ze tak "brutalnie" i nie na temat , "wtargne" do dialogu , ALE ... mysle Jutko ,ze Twoj wybor zestawu "salatka warzywna z gorzka zoledna" byl chyba nienajszczesliwszy... :))) "Niech zyje bal...i szczesliwe wybory...hej!" Odpowiedz Link
don2 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 11:20 uwazam ,ze kombinacja wlasciwa.nie ma to jak salatka-wspaniale sie haftuje. oczywiscie mozna po koniaku tez tzw.koniakowskie hafty. D. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Przedweekendowe slowo + Zjawa :))))) 07.11.03, 11:22 zjawa64 napisała: > ...przepraszam, ze tak "brutalnie" i nie na temat , "wtargne" do dialogu, > ALE ... mysle Jutko ,ze Twoj wybor zestawu "salatka warzywna z gorzka zoledna" byl chyba nienajszczesliwszy... :))) ********* Zjawo Droga, teraz to ja tez to wiem...;))) ale bralam co bylo, bo bylam i glodna, i niedopita ;))))) Zachlannosc nie poplaca :( Odpowiedz Link
zjawa64 Re: Przedweekendowe slowo + Jutka +Don:))))) 07.11.03, 13:04 jutka1 napisała: > Zachlannosc nie poplaca :( ---------- ...ale umiar coraz czesciej kojarzy mnie sie z wstrzemiezliwoscia a ta z koleji z dewiacja...:)...wiec skoro Brat tak namawia jedzmy i haftujmy pelna geba...:)))) "Niech zyje bal...i arrasy...hej!" Odpowiedz Link