Dodaj do ulubionych

Przedweekendowe slowo

07.11.03, 09:32

......Ojcze,jesli to Mozliwe oddal odemne ten kielich.
Ale nie MOJA lecz TWOJA wola niech sie stanie........ modl.J.MK 14,32.

( to ostatnie nie jest cena butelki ) brat Don.
Obserwuj wątek
    • basia553 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 09:41
      Albo Twoja znajomosc Pisma Swietego nie jest dokladna, albo jest to watek
      alkoholowy.
      W pierwszym przypadku musze Cie powiadomic, ze chodzi o kielich goryczy.
      a nie chcesz chyba powiedziec, ze takie odczucia masz na mysl o weekendzie?
      Ja mianowicie ciesze sie, juz o 13-tej dzisiaj koncze prace i mam pelen
      Terminkalender az do poniedzialku. Same mile rzeczy, czego mimo wszystko
      i Tobie zycze!!!

      • don2 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 10:07

        Masz cos przeciwko np.Gorzkiej Zoladkowej ? jak stoi kielich to wiadomo o co
        chodzi.kazda inna interpretacja jest juz spekulacja. Br.Don

        PS milego weekendu,ktory jest czasem wyluzowania iposiadanie jakiegokolwiek
        kalendarza terminowego ,zakrawa na nudny niemiecki ordnung....spontanicznosc
        jest slowem wiodacym. pozdrawiam.
        • basia553 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 10:11
          Gorzkiej zoladkowej nie cierpie, juz ten zapach!!!! O wiele lepiej na trawienie
          pomaga moja ukochana gruszeczka z poludniowego tyrolu!
          Terminkalender byl przenosnia majaca na celu zobrazowanie Ci, ile imprez na
          mnie czeka. Prowadzenie kalendarzyka zarzucilam, bo przy mojej
          niesystematycznosci i tak polowe zapominalam!
          Pozdrawiam!!!
        • jutka1 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 10:29
          don2 napisał:

          > Masz cos przeciwko np.Gorzkiej Zoladkowej ? jak stoi kielich to wiadomo o
          co chodzi.kazda inna interpretacja jest juz spekulacja. Br.Don
          ***********
          Gorzka zoladkowa zatrulam sie w Heimacie. A moze to salatka jarzynowa mi
          zaszkodzila? juz nie pamietam ;))))))

          Wole prosic Pana (Pania?), coby odsunal ode mnie kielich Brouilly... ale po co
          jesli Brouilly tak lubie, a doskonaly rocznik znalazlam za mala cene????
          • don2 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 10:31

            SALATKA,zdecydowanie !
            • jutka1 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 10:53
              don2 napisał:

              > SALATKA,zdecydowanie !
              *******
              czy ktos chcial mnie otruc??
              Jutka paranoik
              • don2 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 11:01
                jutka1 napisała:

                > don2 napisał:
                >
                > > SALATKA,zdecydowanie !
                > *******
                > czy ktos chcial mnie otruc??
                > Jutka paranoik

                <<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                hmmmm..raczej lekko podtruc,a moze to robota...... no wiesz juz kogo !
                • zjawa64 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 11:13
                  ...przepraszam, ze tak "brutalnie" i nie na temat , "wtargne" do dialogu ,
                  ALE ... mysle Jutko ,ze Twoj wybor zestawu "salatka warzywna z gorzka zoledna"
                  byl chyba nienajszczesliwszy... :)))

                  "Niech zyje bal...i szczesliwe wybory...hej!"
                  • don2 Re: Przedweekendowe slowo 07.11.03, 11:20

                    uwazam ,ze kombinacja wlasciwa.nie ma to jak salatka-wspaniale sie haftuje.
                    oczywiscie mozna po koniaku tez tzw.koniakowskie hafty. D.
                  • jutka1 Re: Przedweekendowe slowo + Zjawa :))))) 07.11.03, 11:22
                    zjawa64 napisała:

                    > ...przepraszam, ze tak "brutalnie" i nie na temat , "wtargne" do dialogu,
                    > ALE ... mysle Jutko ,ze Twoj wybor zestawu "salatka warzywna z gorzka
                    zoledna" byl chyba nienajszczesliwszy... :)))
                    *********
                    Zjawo Droga, teraz to ja tez to wiem...;))) ale bralam co bylo, bo bylam i
                    glodna, i niedopita ;)))))

                    Zachlannosc nie poplaca :(
                    • zjawa64 Re: Przedweekendowe slowo + Jutka +Don:))))) 07.11.03, 13:04
                      jutka1 napisała:


                      > Zachlannosc nie poplaca :(
                      ----------
                      ...ale umiar coraz czesciej kojarzy mnie sie z wstrzemiezliwoscia a ta z
                      koleji z dewiacja...:)...wiec skoro Brat tak namawia jedzmy i haftujmy pelna
                      geba...:))))

                      "Niech zyje bal...i arrasy...hej!"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka