plesser
09.11.03, 16:20
Czy rowniez Wy odnosicie wrazenie, ze poziom GW sie obniza? Pierwsze z
brzegu przyklady:
www1.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,1767842.html
czy styl artykulu o tym polskim lekarzu, ktoremu ograniczono prawa
rodzicielskie w Niemczech.
Kiedy zaczeto mowic, ze Agora ma zamiar wydawac polskiego Bilda nie
sadzilem, ze to GW bedzie pikowala do tego pozimu. Tymczasem coraz czesciej
koncze lekture z niesmakiem, albo oddzielajac tresc od fatalnej formy.
Chyba do reszty przerzuce sie, jak moj ojciec, na Rzeczpospolita. Nie ma co
prawda tak ciekawej publicystyki, ale jest bardzo rzetelna (GW jest czesto
graczem, a nie odserwatorem), serwis prawny jest znakomity- na poziomie
gazety fachowej, ma swietnych dniennikarzy sledczych.
GW coraz czesciej sie czytac nie da i bilbordy z Michnikiem wywieszane w
Polsce od czasu afery Rywina wcale tego nie zmieniaja.