sciemka2
23.01.07, 00:16
witam
mam kilka problemow z 146 bx z1997r.
1 bardzo slabe hamulce.....byly odpowietrzane i nic,pompka jest ok.jedyne co
zuwazylem to nierownomiernie zjechane tarcze.czy to moze byc powodem?
acha ,przy odpowietrzaniu nie dalo sie odkrecic odpowietrznika przy jednym
kole ,moze to to?
2 przy obrotach ponizej 16000 wspomaganie praktycznie nie dziala i zauwazylem
ze olej do wspomagania jest bardzo rzadki,a moze taki ma byc?
2 faluja obroty na gazie a na paliwie to popracuje chwilke a potem zapala sie
kontrolka wtrysku i gasnie.a podczas jazdy przy wrzuceniu na luz to to tosamo
czyli gasnie
3 bardzo duze spalanie gazu o granicach 20-23 na 100 bez roznicy czy to na
trasie czy w miescie
dwa miechy temu zrobili mi kapitalke silnika,powymieniali wszystko lacznie z
tlokami,wstawione nadwymiarowe +0,4 i zrobiony szlif,moze to mechaniory cos
zpierd.......
co robic? od czego zaczac sprawdzanie?co wymienic ,a co wyczyscic?
pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ściemka AR 146 bx 1997