levis533 02.02.08, 01:17 serdeczne dzieki Andypip za pomoc.Wymienilem termostat i AR dziala jak marzenie.Krocej chodzi na wyzszych obrotach i niegrzeje sie tak. DZIEKUJE. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj