02.02.08, 01:17
serdeczne dzieki Andypip za pomoc.Wymienilem termostat i AR dziala jak
marzenie.Krocej chodzi na wyzszych obrotach i niegrzeje sie tak.
DZIEKUJE.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka