m.y.q.2 Re: * * 20.02.2010 * * 20.02.20, 12:24 Lylika, Lylika Cała w bzach i trelach słowika... Cytuję i w gardle mnie ściska. Nie było mnie tu wtedy, ale czytałam... Bardzo piękny wiersz! Odpowiedz Link
asia.sthm Re: * * 20.02.2010 * * 20.02.20, 15:27 lylika Re: Krowa niebiańska 26.09.07, 16:02 Szukałam dziś Krowy w EMPiKu. Stoję przy półce z Chmielewską, nie widzę, więc pytam młodego człowieka: czy jest Krowa Niebiańska? Krowa... to będzie raczej tam gdzie zwierzęta albo... tu się głębiej zastanowił, albo tam gdzie książki religijne, zaraz poszukam. Dostałam głupawki, zakrztusiłam się i padłam na najbliższą ławeczkę. Nie powiem, bardzo był grzeczny, zapytał czy chcę szklankę wody. -- Otwórz szafę i mów do rzeczy. groha Re: Krowa niebiańska 26.09.07, 16:45 ) A co z krową? Stała, jak byk? smile) -- Forum z kurcgalopkiem Odpowiedz Link