Dodaj do ulubionych

* * 20.02.2010 * *

20.02.20, 07:34
Obserwuj wątek
    • eulalija Re: * * 20.02.2010 * * 20.02.20, 09:52
      To już dziesięć?
      • m.y.q.2 Re: * * 20.02.2010 * * 20.02.20, 12:24

        Lylika, Lylika
        Cała w bzach i trelach słowika...

        Cytuję i w gardle mnie ściska. Nie było mnie tu wtedy, ale czytałam...
        Bardzo piękny wiersz!
        • asia.sthm Re: * * 20.02.2010 * * 20.02.20, 15:27
          lylika Re: Krowa niebiańska 26.09.07, 16:02

          Szukałam dziś Krowy w EMPiKu. Stoję przy półce z Chmielewską, nie widzę, więc pytam młodego człowieka: czy jest Krowa Niebiańska? Krowa... to będzie raczej tam gdzie zwierzęta albo... tu się głębiej zastanowił, albo tam gdzie książki religijne, zaraz poszukam. Dostałam głupawki, zakrztusiłam się i padłam na najbliższą ławeczkę. Nie powiem, bardzo był grzeczny, zapytał czy chcę szklankę wody. smile
          --
          Otwórz szafę i mów do rzeczy.

          groha Re: Krowa niebiańska 26.09.07, 16:45
          smile)
          A co z krową? Stała, jak byk? smile)
          --
          Forum z kurcgalopkiem
          • m.y.q.2 Re: * * 20.02.2010 * * 20.02.20, 15:31
            Cudne! smile
            • czekolada72 Re: * * 20.02.2010 * * 20.02.20, 19:07
              Cudne smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka