jedynyjaku
15.12.14, 20:24
i pomyslec, ze sa tacy, ktorzy domagaja sie obnizki pensji Pracusia, a on odnosi sukces za sukcesem, ledwie wbil lopate tutaj:
www.zielonka.pl/artykul/zaawansowane-prace-na-dwukilometrowym-odcinku-drogi-nr-631/sf_highlight/skanska
a tu juz prace zblizaja sie do konca:
www.zielonka.pl/artykul/i-etap-modernizacji-drogi-631-na-ukonczeniu
pogratulowac, oby tak dalej. "Panie Waldku, Pan sie nie boi", cala Zielonka za Panem stoi, to nie ludzie, to wilcy (ci, co sie czepiaja)