15.12.14, 20:24

i pomyslec, ze sa tacy, ktorzy domagaja sie obnizki pensji Pracusia, a on odnosi sukces za sukcesem, ledwie wbil lopate tutaj:

www.zielonka.pl/artykul/zaawansowane-prace-na-dwukilometrowym-odcinku-drogi-nr-631/sf_highlight/skanska
a tu juz prace zblizaja sie do konca:

www.zielonka.pl/artykul/i-etap-modernizacji-drogi-631-na-ukonczeniu
pogratulowac, oby tak dalej. "Panie Waldku, Pan sie nie boi", cala Zielonka za Panem stoi, to nie ludzie, to wilcy (ci, co sie czepiaja)
Obserwuj wątek
    • michal_prickstein Re: Pracus 15.12.14, 21:52
      Ale że niby on sam kielnią macha? Nie.
      Niech w końcu zacznie na poważnie oddłużać miasto.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka