aubaine
29.02.04, 16:36
Mieszkam w Paryzu od 10 lat,znam kilkoro Polakow ale jakos tak wszyscy
pochodza z poludnia. Lubie was bardzo, ale czasami chcialoby sie porozmawiac
o znanych miejscach, wspolnych znajomych itd. Odezwijcie sie ci z Trojmiasta,
Slupska, Koszalina i okolic. Inni tez, sprawi mi przyjemnosc kazdy kontakt
z "Paryzanami" takimi jak ja.