boberzary
08.02.05, 21:06
W połowie marca pogotowie przeniesie się do straży pożarnej.To jej kolejna
przeprowadzka tym razem na koniec miasta.
Według pracowników pogotowia siedziba nie utrudni życia mieszkancom i pacjentom.
Gdy przy pogotowiu nie ma ambulatorium, a całodobową opiekę medyczną ma
zapewnić szpital, nie ma znaczenia gdzie mieści s siedziba. Dla pacjentów jest
bez różnicy skąd wyjadą karetki, ważne żeby dojechały jak najszybciej.Według
mnie położenie ma wpływ bo im dalej pogotowie ma jechać tym pacjent ma
mniejsze szanse na ratunek. Przykładem mogą być Kunicę czy Zawiszy
Czarnego.Karetka musi przejechać przez ruchliwe miasto.Ta przeprowadzka to
kolejne zmarnowane pieniądze.