26.08.05, 15:22
Oto teks dotyczący obrony drogi S3:

Autorzy studium przewidują np. że Nowa Sól, Żagań, Żary to obszary - cytując
autorów opracowania - depresji gospodarczej (regres gospodarczy) a Lubska i
Gubina dodatkowo - także cytat - depopulacyjne (spadek ludności).

Niektórzy to mają fantazję, a Zielona Góra to dolina krzemowa??
Obserwuj wątek
    • waldi123 Re: Że co?? 26.08.05, 18:30
      Zapomniales o Grzowku - Eldorado :)
    • croolick Re: Że co?? 27.08.05, 01:05
      Raport powstawal w Warszawie i tak jak powiedzial Kazimierz Kutz w piatkowej
      Wyborczej, to chore, ze urzedasy z Warszawy podejmujac jakies dycyzje o ktoryms
      z regionow, nawet nie chca tylka ryszyc by zapoznac sie z warunkami w miejscu co
      do ktorego losow beda decydowac. Tak tez bylo pewnie w tym przypadku, tworzacy
      "analize" nawet nigdy w naszym regionie nie byli. Ale to jeszcze raz pokazuje,
      ze czas zlikwidowac lubuskie, bo w takiej Warsiawie to nawet nie wiedza gdzie
      ten "Bangladesz" jest. Z takim czyms jak lubuskie nie musza sie wogole w
      Warsiawie liczyc... Symptomatyczne jest, ze urzedasy w Warsiawie z gory
      zakladaja, ze lubuskie to nedza i rozpacz...
      • p_e_k_o Re: Że co?? 28.08.05, 22:16
        croolick napisał:

        > Ale to jeszcze raz pokazuje, ze czas zlikwidowac lubuskie, bo w takiej
        > Warsiawie to nawet nie wiedza gdzie ten "Bangladesz" jest.

        Oczywiście likwidacja województwa spowoduje, że urzędnicy z Warszawy zaczną tu
        zjeżdżać gromadnie. Żeby tylko nasze hotele poradziły sobie z tą nawałnicą. ;)
        • croolick Re: Że co?? 29.08.05, 00:36
          p_e_k_o napisał:

          > Oczywiście likwidacja województwa spowoduje, że urzędnicy z Warszawy zaczną tu
          > zjeżdżać gromadnie. Żeby tylko nasze hotele poradziły sobie z tą nawałnicą. ;)

          A na co nam oni? Nie rozumiem?
          W Warsiawie z Dolnoslaskim czy Wielkopolskim musza sie liczyc tak tez z ich
          stolicami(ze wzgledu na potencjal demograficzny, gospodarczy, inwestycyjny etc.)
          a lubuskie ? Toz to cale wojwodztwo zmiescilo by sie w miescie Łodzi a "lubuskie
          stolice"? Wiekszosc warszawskich dzielnic jest pare razy wieksze niz te
          "metropolie" od siedmiu bolesci.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka