erykzary
15.02.06, 23:30
Mam taki malutki problem: muszę sporządzić dokumentację stanu technicznego pewnego obiektu ale za bardzo nie wiem jak się za to zabrać, tzn. chodzi mi oto czy sporządzjąc taki dokument trzeba stosować jakieś określone wzory, szablony czy też można w nim napisać to co uważa się za słuszne? Jeśli ktoś ma jakieś pojęcie o tego typu sprawach proszę o odpowiedź.