wolfitzsch
23.01.12, 11:33
Z przykrością stwierdzam, że użytkownicy niniejszego forum jakoś odporni są na przesyłanie wyrazów uwielbienia oraz nieartykułowanych westchnień pod adresem urzędującego na Stolcu Bürgermeistera Imć [przepraszam za wyrażenie] Piotrowskiego. Dlatego będę zobowiązany za nadsyłanie laurek oraz inszych wyrazów poparcia dla Naszego Dobrodzieja i Wodzireja, Zbawcy i Odkrywcy, Nieortodoksyjnego Ekonoma i Ortodoksyjnego pod-Górala. Dla autora najwspanialszych wyrazów hołdu przewidziana nagroda w postaci bezprzetargowego uścisku i bardzo wielu zdań podziękowania w wykonaniu Nad-Prze-Wielebnego Tytana [własnoręczne westchnienie w gratisie]. Do nagrody dołączony zostanie zestaw „Mały Dywersant”, czyli poradnik jak rozpieprzyć gminę [jakąkolwiek, na przykładzie cudownie podwarszawskiej].