Gość: kasia IP: *.icpnet.pl 25.08.05, 16:47 oglądaliście..??? co sądzicie o filmie? aktorach? i muzyce do filmu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dona.a Re: CZAS SURFERÓW 28.08.05, 01:01 byłam dzisiaj i film mnie znudził po prostu. Jeśli chodzi o grę amatorów to mniej więcej na takim poziomie jak w tzw. filmach niezależnych, niby nie najgorzej, ale widać, czy raczej słychać / i wcale nie chodzi mi o dykcję/, że to amator. Maciąg po prostu była, bez rewelacji, Linda o.k., muzyka też w porządku, ale dla mnie to były zmarnowane pieniądze, film o niczym. Odpowiedz Link Zgłoś