Dodaj do ulubionych

nowy almodovar

26.12.02, 18:54
Filmy Almodovara są coraz spokojniejsze, subtelniejsze - dojrzalsze.
Już "Wszystko o mojej matce" widać było jak zmienia sie jego styl, jak
ewoluuje. "Porozmawiaj z nią" to już zupełnie nowy Almodovar. Podoba Wam się
ta zmiana?
Obserwuj wątek
    • Gość: ania Re: nowy almodovar IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 26.12.02, 20:06
      to jest jeden z piękniejszych filmów, jaki widziałąm w tym roku! miałam okazję
      obejrzeć go kilka miesięcy temu (za granicą) i nie mogłam się doczekać polskiej
      premiery: na pewno wybiorę się jeszcze raz. tym razem z kimś mi bliskim. bo
      poprzednim razem żałowałam, że film taki piękny, a ja nie mogę się tym
      przeżywaniem z kimś podzielić.
    • przemek333 Re: nowy almodovar 26.12.02, 21:17
      jak ja lubie to pseudointelektualne pieprzenie.
      lepiej żeby tacy jak Ty nie oglądali takich filmów.
      pozdrawiam
    • Gość: daniło Re: nowy almodovar IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 26.12.02, 23:39
      Widziałem, całkiem milutki, natomiast nie wyczułem momentu kiedy się miał
      kończyć i byłem bardzo zaskoczony jak nagle się urwał. To chyba źle. (świadczy
      o mnie)
    • Gość: pedro Re: nowy almodovar IP: *.man.polbox.pl 02.01.03, 11:02
      Czekam, czekam z niecierpliwoscia. Kiedy dokladnie wchodzi "Porozmawiaj z nia
      na ekrany?
      • Gość: lp.itd. Re: nowy almodovar IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 02.01.03, 13:25
        Gość portalu: pedro napisał(a):

        "Kiedy dokladnie wchodzi "Porozmawiaj z nia
        na ekrany?"


        17 stycznia
    • Gość: man Re: nowy almodovar IP: *.man.polbox.pl 06.01.03, 16:28
      Starsze filmy Almodovara są świetne. Polecam zwłaszcza Matadora (gra tam m.in.
      młody Banderas). Te nowsze podobają mi się znacznie mniej. Lubię jego
      kiczowatosc, barwnosc, energie. Kocham te cudowne postaci, odo których aż się w
      jego filmach roi. Wydaje mi sie, ze powoli sie to wszystkow nim wypala....
    • Gość: nogay Re: nowy almodovar IP: *.man.polbox.pl 08.01.03, 14:08
      a ja cioty nie lubię
    • heti Re: nowy almodovar 08.01.03, 14:55
      Ogladalam, ale mnie rozczarowal. Moze nie jest on tak
      krzykliwy jak jego pierwsze filmy, ale zniesmaczyl mnie
      ten film.
    • Gość: fusy Re: nowy almodovar IP: *.man.polbox.pl 10.01.03, 15:08
      Świetny film. Przejmujący, piękny wizualnie i zilustrowany wspaniałaą muzyką.
      Polecam nie tylko fanom filmów Perdro Almodovara.
    • biankorniko Re: nowy almodovar 20.01.03, 17:18
      Nowy almodovar dostał 6 gwiazdek w Wyborczej - nie pamiętem, kiedy ostatnio tak
      się stało. Co nie znaczy, że ocena Mossaka jest dla mnie jakimś ważnym
      wyznacznikiem. Chodzi tylko o to, że to zupełny ewenement!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka