IP: *.wns.uni.wroc.pl 11.04.03, 11:12
Słodko-gorzki film o samotności i potrzebie drugiego człowiek,
polecam serdecznie...:-)
Obserwuj wątek
    • Gość: Tomek Re: Schmidt IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.04.03, 13:06
      Bardzo dobry i prawdziwy film. Nicholson świetny. Polecam !!!
    • Gość: macio Re: Schmidt IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.04.03, 02:12
      starsi byli wg nich szit
      M
    • annuczek Re: Schmidt 15.04.03, 23:52
      Wielka rola wielkiego Nicholsona.

      To, jak sie przeksztalca: jak czlowiek, ktory gral diabla, wilkolaka,
      uwodziciela, detektywa, jak to wcielenie demonicznej meskosci - zamienia sie w
      stetryczalego staruszka, ktorego w dodatku za bardzo nie mozemy polubic, ale
      takze nie mamy go za co nie lubic - tego nie da sie zapomniec. Szkoda, ze Oscar
      mu nie przypadl - nalezal sie. Ale widac - ma juz na swoim konce za wiele
      statuetek. Zreszta - kto by sie przejmowal Oscarem - niby wazny, ale - wielu
      jego laureatow juz zapomniano - a Jacka - no watpie, juz tam swoje miejsce w
      piedestale aktorskim ma :) Nawet mistrzowskim. Brawa - dla filmu, brawa dla
      Nicholsona!
      • jazzzgot Re: Schmidt 19.04.03, 01:36
        Zgadzam się w pełni. Porównując Nickolsona np z Lśnienia i jako Schmidta trudno
        uwierzyć że to ten sam gość. Ten gość to jest GOŚĆ :-)
    • Gość: t. Re: Schmidt IP: 217.153.24.* 05.05.03, 16:41
      super Nikolson, ciagnie film od pierwszej do ostatniej sekundy.
      Dilm gorzki - mysle ze to taki 'Dzien Świra' starszej generacji
      • Gość: mamutek Re: Schmidt IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.03, 00:45
        Rewelacja!Jest to jeden z najlepszych filmow ( jak nie najlepszy ) na ktorym
        bylem! Sprawy istnienia, poszukiwania celu i sensu zycia, pustka i samotnosc -
        prawdziwe realia zycia nie sa obce fabule filmu. Jack Nicholson przez
        wcielenie sie w role niejakiego Schmidta przeszedl samego siebie - genialna
        rola! Wielkie uznana takze dla rezysera! Az bylem zdziwiony, ze taki film moze
        powstac w hollywod...no ale moze i tam przechodza metamorfoze! Jezeli lubisz
        glebsze i ambitniejsze filmy kiedujace ku przemysleniom, potrafisz odszukac
        prawdziwej glebi filmu to GORACO polecam ! wrocilem godzine temu z filmu i
        caly czas nie opuszcza mnie zachwyt tego co ujrzalem !!!
        • das_bot Zgodziłbym się całkowicie... 22.06.03, 20:39
          ... gdyby nie jeden paskudny moment - zaglądanie pod pachę pewnej starzej pani. Ach, gdyby tak wyciąć te 5 sek, jakże by ten film dodatkowo zyskał...
    • Gość: Prorok Gdzie ten Nicholson??! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.03, 10:16
      Film po prostu świetny ale trudno przyzwyczaić się do sylwetki
      pana Nicholsona który zazwyczaj wciela się w postacie o
      demonicznych charakterach a tym razem prezentuje pospolitego 60-
      latka z problemem samotności. Tytułowy Warren Schmidt to postać
      która pozwoliła pokazać J. Nicholsonowi jakże rozpiete są jego
      zdolności aktorskie.Niesamowite przezycie.
      Niemniej niesamowita było też scena kiedy cudowna aktorka jakże
      świetnie grająca w "Misery" Kathy Bates ukazała w całej
      okazałości swe wdzięki:>
      Doprawdy miłe zaskoczenie-zarówno kształty p.Bates jak i cały
      film.
    • Gość: mala Re: Schmidt IP: *.polcard.com.pl 01.07.03, 15:15
      film zostaje w glowie na dlugo. polecam choc obraz nie dla
      wszystkich.
      • Gość: hhaaahah Re: Schmidt IP: *.dhl.com / 10.85.101.* 01.07.03, 15:59
        Taaa, ogladalem go pare miesiecy temu,rzeczywiscie niezly, ale gdyby kto inny
        gral glowna role to film bylby sredni, Wielka rola Jacka Nikolskiego.Magia.Film
        troche przydlugi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka