IP: *.chelmnet.pl 05.08.03, 19:19
(społeczeństwo francuskie - takie dziennikarskie bla bla -
raczej statysyki, dziennikarze i układy pomiędzy nimi - a
książka jest dla ludzi! a nie dla dziennikarzy)- "Lokator" to
historia o pewnego gościa i jego znajomych doskonale pokazująca
panujący między nimi specyficzny "mrożący (czasami aż do
śmiechu) krew w żyłach", klimat spotykany b. często tam gdzie
nudne klatki schodowe, niezależnie od tego czy jesteś w polsce
czy we francji.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka