Dodaj do ulubionych

CEra & PAznokcie-POMOCY

30.09.03, 23:25
Powiedzcie mi co mam zaczšc barć na wypadajšce
włosy i miękkie,cienkie, rozdwajajšce się paznokcie.
Przez te moje cišgle odchudzanie doprowadzam organizm
do ruiny.
Znacie może jakies dobre tabletki,albo cos w tym stylu.
Od 1,5roku zazywam tabletki(drowit,dromin,humawit,cynk)
i nic mi nie pomagajš.
Może jakies zioła??
Proszę bardzo o pomoc w tej sprawie.
Obserwuj wątek
    • frutelka Re: CEra & PAznokcie-POMOCY 01.10.03, 08:56
      kurcze jak ty masz takie objawy i to po tabletkach tego typu to ja juz nei wiem
      co moze pomoc..;( a jakies takie ogolne jak centrum wszystkie witaminy i
      mikroelementy razem...nie no naprawde nie wiem
      a jakie masz wyniki ?? bo mnei wlosy tez wypadaja w sumie.. ale fryzjerka
      powiedziala ze to ostatnio nagminne u jej klientek i nikt nie wie dlaczego! ja
      wlosow jzu rok nie farbowalam a wszesneij tez tylko szamponem takze to nei od
      tego...paznokcie to mam twarde jak cholera:) ale nei wiem dlaczego:) tak mam
      poprostu:)
      jak cos wyczytam na ten temat to ci napsize:)

pozdrawiam:)
    • e_wok Re: CEra & PAznokcie-POMOCY 01.10.03, 09:10
      No więc własnie dlatego ja kiedy zaczynam dietę to od pierwszego dnia biorę
      Capivit A + E, skrzyp i piję bratki - bo wiem z doświadczenia, że w pierwszych
      dniach cera mi się zaczyna sypać.I nawet jeśli w chwili rozpoczęcia diety mam
      zdrowe paznokcie to odstawiam lakier i maluję odżywką. Na wszelki wypadek.
    • frutelka Re: CEra & PAznokcie-POMOCY 01.10.03, 11:56
      Na wygląd włosa duży wpływ ma dieta. Bogata w witaminę C, żelazo, cynk oraz
      magnez wzmacnia cebulki włosa i nadaje im witalność. Składniki te znajdziesz w
      sałacie, owocach, rybach, drobiu, mleku, soi i zbożach. Jeśli chcesz dostarczyć
      włosom wszystkich niezbędnych minerałów i witamin naraz, łykaj tabletki
      uzupełniające dietę, np. H-Pantoten. Oprócz związków mineralnych zawierają
      również dużą porcję naturalnej niacyny, która rozszerza naczynia krwionośne.
      Dzięki lepszemu ukrwieniu skóry głowy dobroczynne substancje mogą szybciej
      dotrzeć do cebulek włosów. Efekty zauważysz już po kilku tygodniach, ale pełen
      sukces osiągniesz po trzech miesiącach kuracji

Tabletki z witaminami, minerałami, aminokwasami oraz wyciągami ziół,
      poprawiające stan skóry, włosów i paznokci H-Pantoten, 48 szt. - ok. 23 zł.

tyle mam reszta na stronie
      polki.pl/wiadomosc.html?wid=1515835&kat=1682&katn=Piel%EAgnacja+i+makija%BF

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka