Dodaj do ulubionych

!!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!!

26.02.06, 15:36
Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś ocenił ten jadłospis, czy tak bym mogła
jesc na diecie SB?

Sniadanie: 2 jajka na twardo, 2 ogorki w otcie
II Sniadanie: serek homogenizowany "Darek" o smaku waniliowym (z Mlekovity)
Obiad: pierś z kurczaka, sałatka z kapusty pekinskiej, pomidora, ogorka + sos
winegret
Podwieczorek: jogurt naturalny
Kolacja: biały ser ze szczypiorkem i jogurtem naturalnym

Czy można uzywac przypraw tj. sol, pieprz, maga, kostki rosołowe?
Obserwuj wątek
    • alisa83 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 26.02.06, 16:42
      hej!sniadanie jest ok.a ten serek darek jest chociaz bez cukru?bo jak z cukrem
      to nie mozna,mozna zjesc serek wiejski 2% tluszczu,albo figura.obiad mnie sie
      wydaje ze tez jest ok,mozna jeszcze jesc ryby wedzone pieczone i
      gotowane.podwieczorek tez ok,mozesz do tego dodac jakies warzywko,np.ogorek.a na
      kolacje ja jadlam galaretke ze slodzikiem albo riccote,ale mysle ze twoja
      kolacja tez jest ok,jesli jesz chudy ser,ja jadlam wiecej warzyw.sol i pieprz
      mozna,ale magi i kostki to niewiem,ja nie jadlam tego,mysle ze tam jest cukier i
      duzo tluszczu.powodzenia!!!
      • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 26.02.06, 16:56
        hej.dzięki za odpowiedz smile mam jeszcze pytanko: gdzie można kupić ten serek
        Figura? bo ja mieszkam w małej miejscowosci i nie widzialam go w moich
        pobliskich sklepach. a co to jest to riccote?
        • alisa83 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 26.02.06, 16:59
          wiesz ja mieszkam w Warszawie i nie mam z tym problemowsmileale ty..mysle ze serek
          figura i wiejski znajdziesz w kazdym wiekszym sklepie.a riccote to chyba nie
          niestety..to jest taki serek dozwolony w 1 fazie.ale nie koniecznie musisz go
          jesc.mozesz zastapic galaretka bez cukru ze slodzikiemsmileale serek wiejski to juz
          napewno powinnas znalezcsmile)tylko 2%!!!
          • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 26.02.06, 17:05
            dzięki.pozdrawiam pa
    • alisa83 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 27.02.06, 17:51
      hej!zapomnialam ci napisac ze w Plsce nie znajdziesz serka wiejskiego 2% tylko
      3%,ale spokojnie go mozesz kupowac i jesc!Pozdrawiam!
      • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 27.02.06, 18:01
        dzięki za wiadomoscsmile

a mogłabyś mi napisać jakie masz doświadczenie z tą dieta? np. ile na niej
        schudłas i jak wyglądał Twój jadłospis ( bo z tym mam najwiekszy problem)

z góry dziękuje za odpowiedz. pozdrawiam pa
        • alisa83 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 27.02.06, 22:55
          hejsmilejesli tak malo wiesz o tej diecie a tym bardziej o tym co trzeba jesc kup
          sobie ksiarzke Dieta south beach czyli jak w 30 dni zyskac zdrowie i
          schudnac.kosztuje 30 zl,ale sie oplaca!bardzo ciekawie wszystko jest
          opisane,wiec polecam.ja jestem 4 tydzien na tej diecie,no i powiem ci ze po 2
          tygodniach 1 fazy schudlam chyba 4 kg,no moze 5,niwiem dokladnie,bo przed sama
          dieta sie nie wazylam,ale po spodniach bylo czuc.pozniej bylam jeszcze prawie
          tydzien na 1 fazie(-1kg),ale zjadlam jablko i..przeszlam na 2 faze.zreszta jak
          na razie wprowadzilam tylko male jablko 1 raz dziennie i 1 wafelka lekka bez
          cukru.a w 1 fazie na sniadanko jadlam 2 jajka sadzone mozna z
          pieczarkami,papryka,ogurkiem..z warzywami no i do tego kawe bezkofeinowa.po 2
          godzinach zjadalam 30 pistacji,kolo 11ej serek wiejski2% z ogorkiem lub
          papryka.duzo pilam wody,herbaty zieloneji czerwonej.na obiad jadlam rybe
          gotowana lub wedzona z warzywami,na kolacje galaretke bez cukru,teraz wogule
          kolacji nie jem bo..mi sie nie chcesmilesprobuje ci zaraz strone z przepisami
          znalezc tam sobie poczytajsmileale czuje sie na tej diecie bardzo dobrze,fakt ze
          wga ci nie zacznie spadac z predkoscia swiata,ale powolo powoli i do celu..na
          prawde czuje ze chudne!!!chociaz prawie sie nie ruszam,ale wlasnie zamierzam
          pochodzic na aerobik,tobie tez polecam pocwiczycsmilei pij duzo!pozdrawiam i
          powodzenia!!!!
    • alisa83 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 27.02.06, 23:03
      free4web.pl/3/0,104875,default.html;jsessionid=381FC42841A0A58ADB40591969
      tutaj sobie poczytaj..hmm..jesli mi sie dobrze skopiowalo..
    • alisa83 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 27.02.06, 23:04
      jest dobrzesmile)wiec tam duuzo wszystkiego jest napisane..i przepisy
      tezsmilepozdrawiam!!!i powodzeniasmile
      • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 28.02.06, 15:32
        dzięki wielkie smile bardzo mi pomogłaś smile (dzisiaj jest moj pierwszy dzień i jest
        calkiem ok jajk narazie. Na śniadanie zjadłam sobie tuńczyka z papryką i
        ogórkiem, na II śniadanie orzeszki ziemne no a na obiad piers z kurczaka,
        czerwona kapuste i ogorki w otcie..... myśle że narazie jem zgodnie z zasadami
        DSB, jeśli nie to mi powiedzcie,oki?)

pozdrawiam gorąco papa
        • alisa83 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 28.02.06, 18:58
          no chyba taksmile tylko niewiem czy te ogurki w octcie mozna...bo ja jem
          kiszone..pozdrawiam!powodzeniasmile
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 03.03.06, 17:43
      jestem w 4 dniu diety SB. stracilam juz 1 kg ale caly czas mam
      • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 03.03.06, 17:46
        jestem w 4 dniu diety SB. stracilam juz 1 kg ale caly czas mam ogromna ochote
        na slodycze! podobno po 3 dniu przechodzi ale mi jakos nie przeszlo! i dzisiaj
        juz nie wtrzymalam jak zobaczylam na stole otwarta czekolade. Zjadlam 6 duzych
        kostek sad troche tego zaluje ale nikt nie odbierze mi tej chwilki przyjemnosci.
        no ale teraz musze to jakos odpokutowac. moze jazda na orbi treku. mam nadzieje
        ze to moje dzisiajsze zalamanie nie bedzie mialo duzego wplywu na koncowy efekt
        po I fazie. co wy o tym myslicie?
        • anatemka Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 03.03.06, 18:23
          w tej diecie nie chodzi o kalorie, chodzi o "przestawienie" trzustki na inne
          torysmile Jesli zjadłas mleczną czekoladę, to spsułas sobie efekt. Trzeba było
          gorzk jeśćsmile) Wawel ma 90% kakao.
          • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 03.03.06, 19:07
            to byla czekolada truskawkowa z wedla, byla pyszna tongue_out no ale skoro to az tak
            wplywa na caly efekt kuracji to postaram sie o troche silniejsza wole, bo
            bardzo mi zalezy na schudnieciu 4 kg w pierwszej fazie.
            • alisa83 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 04.03.06, 19:39
              ojej..no to rzeczywiscie wszystko popsulas...musisz zaczac od poczatku..i nie
              zostawiaj na stole slodyczy,najlepiej je schowac zeby nie kusily!!tez uwielbiam
              slodycze ale 1 faze trzeba wytrzymac!!!BEZ SLODYCZY!!to jestpodstawa!ja sama
              zjadlam cale male opakowanie wafelkow dzisiajsadale sa bez cukru no i jestem w 2
              fazie,wiec mam nadzieje ze nie odbije sie to bardzo na moim wygladziesmileale na
              prawde 1 faze musisz wytrzymac bo nic z tego nie bedzie!!!pozdrawiam!!
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 05.03.06, 09:08
      hej, chcialam sie spytac czy w DSB mozna uzywac ketchupu ?
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 05.03.06, 09:09
      aaa zapomnialam sie pochwalic: juz mam 2 kg mniej big_grin
      • piaget11 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 06.03.06, 08:26
        ketchupu nie wolno bo ma cukier
        i nie zaczynaj od początku tylko dlatego, żę zjadłaś czekoladę - to mija się z
        celem - jeśli znowu zgrzeszysz, znó będziesz musiałą wracać do I dnia, to bez
        sensu. Lepiej pochowaj słodycze i wracaj grzeczniutko na plażę!
        poszukaj na forum i na
        free4web.pl/3/0,104875,default.html;jsessionid=B49273843966D690F6149FAE
        tam znjadziesz sporo przepisów na pyszna zdrowe deserki. A jak musisz już,
        natychmiast zjeść coś słodkiego - kosteczka, dwie czekolady z 90% kakao powinny
        Ci pomóc. Nie załamuj się, bo to krok do tyłu, a Ty musisz iść dalej smile
    • mplatek002 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 05.03.06, 10:30
      s2.bitefight.pl/c.php?uid=17440
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 07.03.06, 20:39
      ALE ZAWALILAM SPRAWE sad JESTEM NA SIEBIE WSCIEKLA !!! GRR

dzisiqaj mija tydz od kad jestem na diecie SB. moj wynik to 2-3 kg mniej
      (wydaje mi sie ze calkiem niezle) ale dziś ZGRZESZYŁAM NA MAKSA.
      1. ZAMIAST GORZKIEJ CZEKOLADY ZJADLAM CZEKOLADE DESEROWA (CALĄ !)
      2. ZJADLAM POŁ BAGIETKI
      JOGURT OWOCOWY
      I NA DODATEK ZAPILAM TO WSZYSTKO PEPSI sad(

to byla taka chwila slabosci, jakby mnie opetalo zaczelam poprostu
      wszystko "wpierda...." pomimo ze nie bylam glodna grr

no ale w zwiazku z tym od jutra zaczne na nowo ale postaram sie tym razem
      zaczac rowniez ćwiczyc, moze to mnie powstrzyma od jedzenia rzeczy
      niedozwolonych.

wydaje mi sie ze dobrze by mi zrobilo jakby mnie ciagle ktos mobilizowal i
      gardzil za moje niepowodzenia.

pozdrawiam
      • mala090883 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 07.03.06, 21:45
        JA myślę że nie ma się co tak denerwować smile dietka ładnie Ci idzie... są duże
        efekty, a grzeszyć to rzecz ludzka, wiec każdemu się może przydarzyć!
        ja głęboko wierzę żę dasz radę~!
        ja 5 dzień jestem na SB i poki co chyba zero grzeszków ... ale kto wie co
        będzie dalej!
        pozdro
        • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 07.03.06, 22:09
          dzieki za wsparcie smile mam nadzieje ze nie zawiode siebie i innych ktorzy we
          mnie wierza i zgubie jeszcze 5 kilo smile pozdrawiam i życze powodzenia w
          nastepnych dnich dietki
          • anatemka Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 08.03.06, 10:47
            pij colę light, nie ma cukrusmile
            • bebee3 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 08.03.06, 14:15
              Nie sadze aby cola light byla OK... co prawda nie ma cukru, ale ma kofeine,
              ktora powoduje wyrzut insuliny do krwi, a przeciez mamy nasze trzustki
              wyregulowac... Po cos w koncu jest ograniczenie do jednej filizanki kawy
              dzinniesmile
              • anatemka Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 11.03.06, 10:45
                z tego co pamietam, cola light jest dozwolona, ale mam wiadomości z przed
                półtora roku, może teraz zmieniło sie cos w dsb. Ale skoro filizanka kawy jest
                dozwolona, to mozna ja zastapić filizanka coli.
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 11.03.06, 10:37
      jestem lekko załamana sad zaczelam diete 11 dni temu i nada mam spadek wagi
      taki jak po 5 dniach. 2 kg ! co sie dzieje?czemu to nie idzie w dół?

fakt ze czasami zdazyly mi sie grzeszki.1dzien sobie w ogole odpuscilam i
      czasem przesadzalam z iloscia gorzkiej czekolady w ciagu dnia,ale czy to az tak
      wplywa na ta diete?

mam pytanie: Jak sobie radzicie z ochotą na słodycze, bo ja ją mam ogromną i
      nie wiem jak z tym sie uporac. od 2 dni lykam chrom ale to chyba jeszcze za
      krotko zeby mi odeszla ochota na łakocie.

pozdrawiam pa
      • anatemka Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 11.03.06, 10:46
        dawno dawno temu na tym forum ktoś napisał, że nie ma sensu dieta, skoro same
        siebie okłamujemy. Jemy produkty zabronione co czyni diete bezsensowną. To Ty
        chcesz schudnąć czy wolisz jeść słodycze? Mnie odpowiedź nie interesuje. Sobie
        odpowiedz.
        • alisa83 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 11.03.06, 13:56
          calkowicie sie zgadzam z anatemka!!dziewczyny!!przeciez to jest dieta!!!i
          uwarzam ze NIEWOLNO! jesc slodyczy szczegolnie w 1 fazie!!bo jaki jest sens
          diety???musimy uregulowac trzustke!!a nie to ze zjadlas caly kilogram
          czekolady..to nic dziecinko nie szkodzi..idz dalej i bedzie fajnie!!!wcale tak
          nie jest!!jesli jest napisane BEZ CUKRU!!! to bez cukru!przynajmniej w 1
          fazie!!!przeciez 1 faza jest najwazniejsza!i mysle ze od pierwszych 2 tygodni
          zalezy tez jak nam pojdzie w 2 fazie!jesli az tak grzeszysz powinnas zaczac od
          nowa i mysle ze 2 tygodnie bez slodyczy mozna wytrzymac.jesli CHCESZ schudnac
          nie potrzebujesz zeby ktos cie pilnowal,bo jesli ci zalezy sama sie bedziesz
          pilnowala.widocznie nie zalezy ci az tak bardzo i oklamujesz sama
          siebie.widocznie jeszcze nie dojrzalas do diety,musisz sie nastawic
          psychicznie.ja jestem na diecie od 6 stycznia.jestem z siebie dumna i
          zadowolona,bo 1 faze wytrzymalam prawie 3 tygodnie BEZ SLODYCZY!a jak juz mi
          bardzo brakowalo slodyczy przeszlam na 2 faze i zjadlam JABLKO!a nie wpakowalam
          w siebie tabliczke czekolady!oczywiscie zdarzaja mi sie grzeszki,zjem wiecej
          orzeszkow,albo cale opakowanie wafelkow lekka bez cukru,ale nastepnego dnia
          wogule nie jem tych rzeczy i trwam dalej,i chce i moge!trzeba tylko chciec!!i
          wszystko sie uda!wiec powodzenia!i dziewczyny nie dawajcie takich rad jak :
          zjadlas czekoladke?nic sie nie stalo,pakuj dalej i nic sie nie stanie.. Bez
          sensu stosowac diete dalej szczegolnie 1 faze jesli ktos najadl sie
          czekoladek,pepsi i bagietek...trzeba zaczac od nowa i byc swiadomym tego co sie
          robi!powodzenia i pozdrawiam!
          • nastka.wawa Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 11.03.06, 14:13
            alisa83smile)

mogę zapytać ile już schudłas, skoro tak długo dietujesz??? z jakiej wagi
            zaczynałaś?

tez jestem na diecie od połowy stycznia, zaczynałam z 66 a teraz mam 60/61 tak
            sie waha ta moja waga, a jak jest u Ciebie???

trzymaj siesmile)
            nastka
          • laurka22 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 11.03.06, 17:22
            dziewczyny nie dawajcie takich rad jak :
            > zjadlas czekoladke?nic sie nie stalo,pakuj dalej i nic sie nie stanie..

hmmm a kto takie rady daje? Co niby powinna zrobić wg Ciebie? Zaczynać od początku? Tia a potem czytam że dziewczyna po każdym grzeszku wraca do początku 1 fazy i w rezultacie trwa w niej kilka miesięcy... Lepiej chyba przedłużyć tą 1 fazę o tydzień ale tym razem rzetelnie. Przynajmniej oszczędzi swoje nerki...

Grzeszki się zdarzają jesteśmy tylko ludźmi smile Nie dajmy się zwariowaćsmile
            • anatemka Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 11.03.06, 18:28
              forum jest by się wspierać.
              niekoniecznie rozgrzeszaćsmile
              • laurka22 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 11.03.06, 19:29
                Po rozgrzeszenie to do kościoła proponuję wink
                • anatemka Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 12.03.06, 08:35
                  proszę księdza, zjadłam pół czekolady...
                  Toby się zdziwiłsmile
                  • alisa83 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 12.03.06, 11:40
                    jestescie dziewczyny troche dziwne smile sory oczywiscie,ale o jakie rozgrzeszenie
                    wam chodzi?ja nikogo nie rozgrzeszam tylko uwazam ze jak dieta to dieta i
                    rozumiem ze kazdemu sie chce zjesc cos smacznego ale zeby podczas diety opychac
                    sie slodyczami smile tego nie widzialam w zadnej diecie i rozumiem gdyby to byl
                    kawaleczek czekoladki..ale CALA???i na dodatek bagietke?? no i pepsi do
                    tego??zarabista dieta!!!chyba do tyciasmileczlowiek jest swiadom tego co robi,tez
                    czasami podjadam,ale nie opycham sie czekolada przeciez jestem NA DIECIEsmiledla
                    mnie to jest takie NATURALNE,ze jak sie jest na diecie to nie jada sie takich
                    rzeczy!!SZCZEGOLNIE W 1 FAZIE!to wcale nie jest takie trudne wytrzymac 2 tyg.bez
                    slodyczy.jak chcesz to potrafisz,dla chetnego nic trudnego,a jezeli czlowiek nie
                    jest przygotowany do diety i potrzebuje bata i pilnowania..nic z tego nie
                    bedzie..i ja wcale nie zniechecam do diety tylko probuje wytlumaczyc moze w
                    sposob bardziej rygorystyczny,ze dziewczyna robi to dla siebie a nie dla kogos i
                    ze to jej samej powinno zalezec na swoim wygladzie,a nie komus!cos o tym wiem,3
                    lata temu schudlam 18 kg w ciagu 3 miesiecy i nie myslalam nawet o
                    czekoladzie,moim celem bylo SCHUDNAC i poradzilam sobie sama.a kiedy ktos z
                    rodziny probowal mnie odchudzic nic mu nie wychodzilo bo JA TEGO NIE CHCIALAm.ja
                    nie mowie ze nie podjadam,oczywiscie ze tak,ale zjem troche wiecej pistacji,lub
                    wafelka lekka tego mi wystarcza i sie trzymam bo mam SILE WOLI i napewno poradze
                    sobie,chce tym moim przymowieniem bardziej zachecic dziewczyny,ze moga i
                    potrafia trzeba tylko chciec!no przynajmniej 1 faze wytzymac bez
                    slodyczy!napewno sie uda!i nie rozczulac sie nad soba..ojej wpakowalam pol kilo
                    czekolady ..hhm..to nic przedluze sobie jeszcze o tydzien 1 faze..w ten sposob 1
                    faza bedzie trwala latamismilewiec prosze sie na mnie nie gniewac,trzeba tylko
                    znalezc w sobie odrobine sily wolismilejestem na diecie od 6 stycznia i schudlam
                    chyba 7-8 kgsmilew 1 fazie zadnych slodyczy,wytrzymalam 3 tygodnie i nery mi nie
                    odpadly!!!jeszcze ze 3 kg i bedzie super!pozdrawiam wszystkie plazowiczki no i
                    ..zycze sily wolismilepa pa
            • alisa83 WSPIERAM W INNY SPOSOB :) 12.03.06, 11:43
              anatemkasmilewspieram w inny sposow nie rozgrzeszamsmile
              • bebee3 Re: WSPIERAM W INNY SPOSOB :) 12.03.06, 12:20
                No ale moze nie kazdy ma az tyle silnej woli. Jasne, ze dieta nie jest po to,
                zeby sie opychac slodyczami (to chyba jasnesmile. Czasem sie zdarzy, i trudno,
                trzeba isc dalej. To co, jak zjem nawet cala tabliczke czekolady na raz to mam
                sie zalamywac i zaczynac wszystko od poczatku? No chyba raczej ciagnac dalej i
                liczyc sie z tym, ze efekty nie beda az tak zadowalajace. I oczywiscie starac
                sie wiecej nie jadac calych czekolad na jedno posiedzenie!!!smile W koncu dieta to
                dieta - co racja to racja alisa ;P
                • alisa83 Re: WSPIERAM W INNY SPOSOB :) 12.03.06, 12:29
                  hmm..kazdy robi tak jak uwaza..jezeli ktos w trakcie diety objada sie czekolada
                  i uwaza to za slusznesmileno coz..tylko niech dziewczyny pozniej nie piza ze dieta
                  jest do kitu,ze nic nie chudna... o Boze zjadlam cala czekolade..szukaja wlasnie
                  takiej osoby ktora je usprawiedliwi(nic sie nie stalo,kazdemu sie zdaza..kazdy
                  ma grzeszki..)mysle ze rygor jest bardziej skuteczny niz rozczulanie sie nad
                  soba...raz..postanowilas i trwasz..
                  • laurka22 Re: WSPIERAM W INNY SPOSOB :) 12.03.06, 15:43
                    > hmm..kazdy robi tak jak uwaza..jezeli ktos w trakcie diety objada sie czekolada
                    > i uwaza to za slusznesmileno coz.

Nikt przecież nie uważa tego za słuszne wink))

Nie każdy ma taką samą konstrukcję psychiczną jak ty, nie na wszystkich rygor dobrze działa smile) Nie denerwuj się tak smile)
                    Takich osób jak ty, co ściśle trzymają się zasad 1 fazy od początku do końca jest chyba mniej niż tych co czasem mają kryzys. Gratuluje niezłomnej woli smile)))

A tak na marginesie te ciastka dla diabetyków to nie jest najlepszy produkt jaki można wprowadzić od 2 fazy, mimo że nie ma cukru, ma mąkę przenną, zdrowiej upiec sobie np ciasteczka owsiane, Pozdrawiam smile
                • alisa83 Re: WSPIERAM W INNY SPOSOB :) 12.03.06, 12:30
                  odrobina silnej woli w kazdym sie znajdziesmile
                  • anatemka Re: WSPIERAM W INNY SPOSOB :) 12.03.06, 12:40
                    jeśli tylko ma się przed sobą celsmile
                    Moim celem jest szafa pełna ubrań ZA MAŁYCH! Muszę się w nie zmieścić, bo na
                    wiosnę będe po ulicach w koszuli nocnej latać.
    • ola787 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 12.03.06, 15:18
      nie obrazcie sie, ale cala tabliczka czekolady to ile kostek??to zaslodzi na
      maxa juz po 4 kostkach.to jak tego nie czujesz, to jak szybko i nerwowo musisz
      ja pochlaniac...ja milam kiedys "nocne jazdy",wstawalam w nocy zrec jogurty--
      potrafilam zjesc 3 rolmleczew waniliowe po 200gr i jeszce kefir. wyszlo,ze mam
      wrzody i to dlatego bylam nieswiadoma.dzis tez jem duza jogobelle w nocy, ale
      lkarz mi dal lek na sen.moze potrzebujesz sie wyciszyc,bo tabliczka czkolady
      lub inne hurtowo jedzone posilki-czasem to wynik napiecia ze
      stresu,nierozladowania---to nie na temat-ale moze sa inne zrod;a tego problemu.
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 12.03.06, 16:35
      wiecie co dziewczyny,dałyście mi na prawde do myslenia. długo sie zastanawialam
      nad tym co pisalyscie i doszlam do wniosku,ze to na prawde bylo żałosne sad
      przyznaje się - nie postarałam sie i sama jestem sobie winna ! ! !

ale już postanowiłam od jutra ZACZYNAM NA NOWO - i tym razem zrobie wszystko
      zeby wytrzymać ! bo jeżeli kazda moja dieta bedzie wygladac jak ta to ja nigdy
      nie schudne, a nawet moze i przytyje!
      postanowilam ze nie bede sobie w ogole pozwalac na ta gorzka czekolade(pomimo
      ze jest dozwolona) bo nigdy nie umiem zakończyc na 3 kostkach i lepiej bedzie
      jak calkowicie z niej zrezygnuje.

Może tym razem bedzie mi łatwiej bo namowilam do tej diety rowniez moją mame-
      bedzie teraz mniej pokus w domu smile

TYM RAZEM MI SIĘ UDA! KONIEC Z FOLGOWANIEM! TRZEBA SIĘ WZIASC ZA SIEBIE !

dziekuje wam ze jestescie i sprowadzilyscie mnie na dobrą droge kiss

• anatemka Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 12.03.06, 16:43
        trzymam kciukismile))
        a gorzkiej czekolady nie jadam wcale. Jest paskudna!!! Jedz cukierki orbit jak
        musisz. Owocowe /czerwone/ sa super!
        • alisa83 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 12.03.06, 21:56
          no pieknie!!smile)) !!! i o TO chodzi!!! jestem z ciebie dumna wystarczyalicja wink
          ja tez tak robilam,ze po prostu nie jadlam wogule slodyczy bo nie moglam sie
          pochamowacsmileale to nie w trakcie diety!wiec tak trzymac!napewno wytzymasz te 2
          tygodnie!!to nie jest takie trudne,schowaj wszystkie slodycze zeby nie kusily i
          bedzie oksmilea w 2 fazie mozesz sobie pozwalac na rozne tam zachciankismilea jezeli
          chcesz mozesz jesc cukierki bez cukru lekka firmy wawel chyba,nie bedziesz mogla
          zjesc duzo bo dostaniesz biegunkismile)wiec zjedz 1-2 i to napewno zaspokoi twoja
          ochote na slodyczesmiletrzymam kciuki i nie rozczulac sie nad soba!!pomysl jak
          fajnie bedziesz wygladala!!smilepozdrawiamsmile
          • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 13.03.06, 17:18
            wpadłam na pomysł żeby zamieszczac codziennie moj jadlospis, a dokladniej co
            juz zjadlam.w ten sposob bede mogla sie bardziej kontrolowac a wy bedziwecie
            mogly to komentowac i ewentualnie mowic czy cos zle jem albo cos w tym stylu

DZIEŃ 1:
            Śsadnajpierw chrom zapity 2 szklankami wody)2 jajka na twardo
            IIŚ:3 cukierki orbit
            O:sałata z sosem winegret+ryba
            K: ?

na kolacje szykuje jajecznice z szynką drobiową a na deser zrobiłam sobie
            galaretke (cukier zastąpiłam słodzikiem)

a jakie macie zdanie na temat picia zwykłej herbaty z cytryną i kawy na DSB?
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 13.03.06, 18:10
      na kolacje jednak zjadłam: omlet (bez niczego) a pozniej jeszcze 1 cukierka
      orbit, oczywiscie przedtym wszystkim wzielam chrom.

• kicia811 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 13.03.06, 19:53
      nie jest to prawidlowy jadlospis. Wyklucz z diet przetwory typu serek
      homogenizowany, ogórki w occie i tym podobne. Jest to dieta oparta na niskim
      indeksie glikemicznym. Kup sobie książkę lub wyszukaj w sieci tabele z indeksem
      glikemicznym a będzie ci łatwiej.
      • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 13.03.06, 22:20
        a jakie ogorki sa dozwolone? czemu nie w otcie?
        • anatemka Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 14.03.06, 07:47
          bo w zalewie octowej jest cukier. Przeczytaj skład, a jesli sama robiłas, to
          tez cukier dodawałaś, nie?
          Można kiszone. I świeże.
          • wilunia Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 14.03.06, 12:34
            Hej, mam kilka pytań dot. jadłospisu w I fazie:
            - czy można parówki chude (drobiowe lub cielece np.),
            - wiem że można serek zółty i topiony odtłuszczony - jakie polecacie, które są
            dozwolone,
            - czy można maślankę lub kefir i ile dziennie jeśli można.

Błagam o odpowiedź smile)
            Pozdrawiam
            • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 14.03.06, 15:19
              hej. mam pytanie , otoż dzisiaj kupilam 2 serki i nie jestem pewna czy są
              dozwolone na tej diecie.

I- serek PHILADELPHIA ligt(firma KRAFT)
              zawiera w 100g: 191 kcal, 7,8g balka; 3,4gweglowod.; 16g tłuszczu

II- serki topione "krówka Śmieszka"
              zawiera w 100g:273 kcal, 11,5g białka; 5g weglowodanow; 23g tłuszczu

CZY MOGE COŚ TAKIEGO JESC?

• wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 14.03.06, 18:56
      dzień II:

ś: poł jogurtu nat, 3 grube plastry szynki drobiowej
      IIś: chyba z 8 gum orbit do żucia
      O:jajecznica, gotowany kawałek gulaszu wołowego
      P: 2 cukierki orbit
      K:biały ser z pomidorem cebulą i jogurtem nat.
      • laurka22 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 14.03.06, 19:58
        Więcej warzyw!!!
        • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 15.03.06, 15:22
          a czy rybe można w każdej postaci?
          chodzi mi konkretniej o rybe wędzoną

proszę o szybką odpowiedż
          • anatemka Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 15.03.06, 15:36
            można.
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 15.03.06, 17:58
      DZIEŃ III:
      s:jajecznica z szynką drobiowa
      IIś:gumy do rzucia
      O:sałataka z ogorka,pomidora,cebuli i sosu paprykowego + jajko na twardo
      P:galaretka wiśniowa
      K:sałatka z ryby wędzonej i ogorka i odrobiną majonezu

jak narazie bez grzeszków smile
      • anatemka Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 15.03.06, 20:33
        sos paprykowy oczywiście bez cukru? Powiedz jakiej firmy, bo ja nie mogłam nic
        takiego bezcukrowego znaleść.
      • anatemka Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 15.03.06, 20:34
        galaretka bez cukru czy ze słodzikiem robiłas? dobre to takie niesłodkie?
        • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 16.03.06, 17:15
          szczerze mówiąc to nawet nnie sprawdzałam czy ten sos był z cukrem czy bez,
          poprostu mialam pod reką i dodałam.

galaretka koniecznie ze slodzikiem (ok 10 tabletek)jeszcze nie probowalam bez
          slodzika i raczej nie bede probowac bo jem tą galaretke gdy mam ochote na cos
          slodkiego, chociaz musze przyznac ze odkad lykam chrom to ochota mi przeszła na
          słodkości smile
        • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 16.03.06, 17:18
          DZIEŃ IV:
          s:2 JAJKA NA TWARDO + SAŁATKA Z RYBY WEDZONEJ I OGORKA(ZOSTALA MI Z KOLACJI)
          IIŚ:GUMY I CUKIERKI ORBIT
          o:KALAFIOR GOTOWANY I GALARETKA
          p:3 PLASTRY SZYNKI DROBIOWEJ POSMAROWANE SERKIEM PHILADELPHIA I POSYPANY
          KOPERKIEM
          k:sama jeszcze nie wiem wink
          • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 16.03.06, 18:52
            IV DZIEN
            K:pomidorki z serkiem pohiladelphia i 3 plastry szynki drobiowej
            Deser:5 cukierkow orbit
            • alisa83 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 16.03.06, 23:48
              wiesz co,mnie sie wydaje ze jakos troche chaotyczna jest twoja dieta,bo ja
              porownuje ja ze swoja 1 faza i duzo sie rozni.warto kupic ksiarzke!!bedzie ci
              duzo latwiej.tam jest napisane ze jajka najlepiej jesc na sniadanie.czytalam ze
              dodalas majonez do salatki,ale majonez zawiera cukier,nawet light i jest
              dozwolony chyba dopiero w 2 fazie.powinnas jesc wiecej warzyw i zamiast
              cukierkow na przekaske podjadac orzeszki,pistacje,salatke,moze jakies
              warzywko,serek wiejski z ogorkiem,no cos takiego.ja staralam sie do wszystkiego
              dodawac wiecej warzyw.na sniadanie jadlam 2 jajka sadzone z 2 cienkimi
              plasterkami poledwicy chudej i zjadalam papryke,lub pol pomidora.na przekaske
              pistacje,pilam duzo herbaty czerwonej i zielonej,pozniej zjadalam serek wiejski
              3% i papryke.na obiad rybe wedzona i salatke ze swiezych warzyw.na kolacje
              galaretke,albo cukierek bez cukru.cos w tym stylu.mnie sie wydaje ze od laczenia
              potraw tez duzo zalezy,czy zjesz mieso z jajkiem czy z warzywami...
              a ostatnim razem sie pomylilam i napisalamze jestem na diecie od 6 stycznia,a
              jestem od 6 lutegosmileale moje wyniki sa bardzo fajne!!w ciagu ostatnich 3 tygodni
              schulam chyba kolo4 kgsmile))ale mnie grypa zlapala i przez 3 dni wogule nie
              jadlamsmile zycze powodzenia i wytrwalosci..ja juz sie bardzo przyzwyczailam do tej
              diety i zapomnialam nawet ze jestem na diecie,po prostu nie jem niektorych
              rzeczy no i slodyczy niestety....sadale to na dobre wychodzismile))
              wkrotce wiosna!!!!!
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 17.03.06, 18:15
      DZIEŃ V:
      S:2 jajka na twardo, 2 odorki kiszone
      IIS: 30 oszeszków ziemnych
      O:ryba i kapusta zasmażana z przecierem pomidorowym
      P:galaretka
      K:kapusta z obiadu i szynka drobiowa
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 18.03.06, 17:31
      DZIEŃ VI:
      s:2 jajka na twardo i 3 ogorki kiszone
      IIS:30 orzeszkow ziemnych,cukierki orbit
      o:biały ser ze szczypiorkiem i rzodkiewką
      K:planuje rybe z jakimś warzywkiem
      • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 18.03.06, 19:47
        zapomnialam napisac o tym ze na przed obiadem zrobilam sobie ala'zapiekaneczke
        (poukładałam na talerzu plastry szynki drobiowej, na to ogorka kiszonego i
        przykrylam żółtym serem holender(17%tł)

i teraz tez sobie to wszamałam ale juz bez ogórka

w sumie to jestem troszke dumna z siebie ze do tej pory nie zgrzeszyłam ani
        razu, ale jednak doluje mnie troszke brak efektow uncertain
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 18.03.06, 22:35
      Zastanawiam się czyby czasem nie połączyc diety SB z dietą kapuściana. chodzi
      mi o to zeby jesc rowniez te zupę.moze byłyby lepsze efekty? co o tym sądzicie?

Składniki zupy:

*5 świeżych pomidorów lub 1-3 puszek pomidorów lub mały słoik koncentratu
      pomidorowego
      *2 papryki: zielona i czerwona
      *3 duże cebule
      *1 kapusta
      *1 seler naciowy
      *1 por
      *3 litry wody
      *sól i pieprz do smaku
      *można także dodać curry, bazylię, sproszkowaną paprykę, pietruszką, ostry sos,
      np. sojowy

• wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 19.03.06, 15:50
      DZIEŃ VII:
      s: "PIZZA" (robilam ja jak zwykly omlet ale na wierzch polozylam jeszcze szynke
      drobiowa,ogorka, posmarowałam to sosem i przykryłam serem) pyyycha (sos:
      rozcienczony przeciez pomidorowy, 2 ząbki czosnku, koperek,pieprz,sol)

IIS:30 orzeszkow ziemnych,cukierek orbit
      O:kurczak gotowany w rosole, sałatka z pekinskiej,papryki,rzodkiewki,ogorka z
      odrobina jog.nat
      P:cukierki orbit ( chyba z 8 bo mam ogromna ochote na cos...sama nie wiem na co
      i wole cukierka zjesc niz bebeczki ktore tak sliczniutko pachna w spirzarce i
      mnier kusza, ale nie dam sie smilenie tym razem )

co do reszty dnia to jeszcze nie wiem
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 19.03.06, 18:30
      na kolacje zjadlam jajecznice z szynka drobiowa i zoltym serem (17 % tł)
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 19.03.06, 21:33
      prosze was powiedzcie mi co robie zle? co jest nie tak?
      dzisiaj mija tydzien a ja mam tlko 0,5kg mniej sad
      szczerze mowiac to mnie to troche zniecheca smile
      dlaczego tak powoli spada?
      nie mialam zadnych grzeszkow,wszystko jadalam tak jak tu pisalam.
      • jaga1233 Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 20.03.06, 08:39
        Przyczyn może być kilka. Może już nie masz z czego chudnąć. Napisz ile masz
        wzrostu i ile ważysz.
        Ja też niewiele schudłam przez te dwa tygodnie,tylko 2 kg, ale jadłam więcej od
        Ciebie.
        • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 20.03.06, 13:11
          mam 153 cm i waze 53kg a tłuszczyku to mam najwecej na biodrach i pupie
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 20.03.06, 19:02
      prosze odpowiedzcie mi na moje pytania
    • wystarczyalicja Re: !!! BŁAGAM O ODPOWIEDŹ !!! 21.03.06, 09:37
      OTO MOJE POSTANOWIENIA NA NOWY TYDZ:

- nie bede laczyc roznych bialek w jednym posilku(np.jajecznica z serem,tearog
      z jogutrem itp.)(słyszałam ze to spowalnia chudniecie)
      -do kazdego posilku bede dodawac jak najwiecej warzyw
      - zero słodzika
      - zero soli (zatrzymuje wode w organizmie)
      - zaczne pic regulavit
      - bede codziennie jezdzic 30min na Orbitreku

jak myslicie czy to cos da?

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka