r_ewel 03.06.06, 10:11 Hej Wam!Czy są tu kobietki, które będą niedługo mamusiami?Jaki wiek? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:12 Tu jest w ogóle mało kobiet, prawie wcale. A co, badania nad demografią? Odpowiedz Link Zgłoś
r_ewel Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:18 a gdzie są kobietki?wymarły? Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:16 Z tego,co wiem,to nie,ale są mężczyźni,którzy w najbliższej przyszłości nie zostaną ojcami Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:18 I kobiety, które nie zamierzają być matkami. Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:19 Empirycznie doświadczyłem,że zamiary zamiarami,a rzeczywistość swoja drogą :-D Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Signum temporis 03.06.06, 10:21 Osoby w kwiecie wieku,a rozmnażanie nam nie w głowie Odpowiedz Link Zgłoś
r_ewel Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:28 a czemu nie zamierzają być mamusiami? Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:31 Na szczęście nie ma u nas obowiązku posiadania potomstwa;) Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:32 jeszcze trochę światłej koalicji i bedzie-poniżej trójki będą kary cielesne i finansowe. Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:40 A instytut wychowania nam wybije z głowy głupoty!:) Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:42 Mężczyźni do kobiet ,kobiety do garów, wszyscy do pieluch. Odpowiedz Link Zgłoś
buksy tutaj zalecenia a propos : 03.06.06, 15:59 amnezja.blox.pl/2006/06/SEX-PORADNIK.html Odpowiedz Link Zgłoś
w.kielanowska Re: tutaj zalecenia a propos : 03.06.06, 16:18 No extra.... Buksy-może znajdziesz jeszcze gdzieś dla miejskich panien taki poradnik,np. z pkt. obsługa bidetu.... Odpowiedz Link Zgłoś
buksy Re: tutaj zalecenia a propos : 03.06.06, 16:26 www.youtube.com/watch?v=QXXaD7Zyz80&search=bidet Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:50 mamy jedną mamęczynną rodzicielsko,ale ona się pojawia popołudniami Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:51 słabo wypadamy w statystykach Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:54 My forumowicze,wy kobiety czy oni rodzice? Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:59 Brazilion rozmnożony,chuchalscy w liczbie mnogiej,Wiola matka-polka,ktoś jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 11:05 rozmnożony;) fajnie brzmi, aha- mieliśmy sklonować Banana! Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 11:11 Ale tylko z przecinkami.Bez interpuknkcji stawiam veto Odpowiedz Link Zgłoś
brazilion Re: czy są tu przyszłe mamy? 05.06.06, 04:42 pathos_phobos napisał: > Brazilion rozmnożony,chuchalscy w liczbie mnogiej,Wiola matka-polka,ktoś > jeszcze? Dzieci, to piekna sprawa. Polecam. Wiecej plusow, niz minusow. A poza tym, bez nich nasz gatunek by wymarl. A do tego dopuscic nie wolno! Odpowiedz Link Zgłoś
brazilion Re: czy są tu przyszłe mamy? 05.06.06, 05:03 Przypomnialem sobie wlasnie, ze jeszcze Monika DK tez potomstwo przeciez posiada... Odpowiedz Link Zgłoś
w.kielanowska Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 15:02 Pathos -ja Ci dam Matkę Polkę... Poprostu wiem ,żę nadszedł czas, aby mieć dzidzię i mam.Życzę Wam takich trafnych wyborów, bo to był naprawdę jeden z lepszych w moim życiu...Poza tym chyba bardziej jestem kobietą pracującą niż matką polką.Teraz czasami myślę o towarzystwie dla mojej Ali,ale rozum i niestety wygodnictwo mówi,że jeszcze nie...A zagar biologiczny tyka..... Odpowiedz Link Zgłoś
chuchalscy Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 17:25 r_wel, nie słuchaj ich wszystkich, chcesz mieć dzieci to miej, my mamy czworo i jest super Odpowiedz Link Zgłoś
w.kielanowska Re:Dla tych co planują 03.06.06, 23:03 Odzież ciążowa: 1dziecko-nosisz,gdy tylko ginekolog potwierdzi ciążę;2dziecko-jak najdłużej nosisz normalne ubranie;3dziecko-odzież ciążowa to twoje normalne ubranie przygotowanie do porodu: 1dz.-nabożnie ćwiczysz oddech w każdej wolnej chwili;2dz.-nie ćwiczysz, bo wiesz,że i tak to nie pomoże;3 dz.-o środki przeciwbólowe prosiszw Osmym miesiącu ubranka dziecięce: 1 dz.-wszystkie pierzesz,układasz kolorami i kładziesz w osobnym miejscu;2dz-sprawdzasz czy ubranka są czyste i odrzucasz te z największymi plamami;3dz chłopcy przecież mogą chodzić w różowym,nie? płacz; 1dz-bierzesz dziecko przy najmniejszym kwileniu;2dz-podnosisz dziecko,gdy jego płaczmoże obudzić to starsze;3dz-uczysz 3 latka jak nakręcać karuzelkę smoczek: 1dz-gdy upadnie odkładasz do momentu jak będzie można go wygotować;2dz-jeśli upadnie myjesz go soczkiem z butelki;3dz-jeśli wypadnie z buzi,ocierasz o koszulę i wciskasz z powrotem pieluch:1dz-zmieniasz co godz.czy potrzeba, czy nie;2 dz-zmieniasz ci 2-3 godz w miarę potrzeby;3dz-zmieniasz,kiedy rodzina uskarża się na smród lub pielucha z zawartościądynda już w kolanach opiekunka do dziecka: 1dz-po wyjściu z domu dzwonisz min.5 razy;2dz-przed wyjściem zostawiasz numer pod którym można cię złapać;3dz-kategotycznie zabraniasz dzwonić-chyba,że zobaczy krew połknięte monety: 1dz-biegiem do szpitala i żądasz prześwietlenia;2dz-czekasz cierpliwie,aż moneta przejdzie;3dz- potrącasz z kieszonkowego.... Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos hehehe 04.06.06, 00:51 no to nieźle-pierwszym dzieckiem nie jest łatwo być,ale to trzecie to ma juz przes***e ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
chuchalscy Re: hehehe 04.06.06, 10:11 Dlaczego trzecie ma przes....? U mnie nawet czwarte nie ma przes.... !! Kumasz pathosie ?? Odpowiedz Link Zgłoś
chuchalscy dwa plus dwa 04.06.06, 13:15 Kiedyś był popularny model węgierski rodziny - dwa plus dwa, czyli ich dwoje, pies i samochód. Czy Ty pathosie jesteś zwolennikiem takiego modelu? Ps. Pozdrowienia od moich czterech córek. Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: dwa plus dwa 04.06.06, 13:27 Ja jestem tradycjonalistą- trójka to w sam raz. Odpowiedz Link Zgłoś
chuchalscy Re: dwa plus dwa 04.06.06, 18:26 ok, popieram, bo się bałem, ze jedynaka wyprodukujesz, ufffffffff Odpowiedz Link Zgłoś