Dodaj do ulubionych

czy są tu przyszłe mamy?

03.06.06, 10:11
Hej Wam!Czy są tu kobietki, które będą niedługo mamusiami?Jaki wiek?
Obserwuj wątek
    • aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:12
      Tu jest w ogóle mało kobiet, prawie wcale. A co, badania nad demografią?
      • r_ewel Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:18
        a gdzie są kobietki?wymarły?
    • pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:16
      Z tego,co wiem,to nie,ale są mężczyźni,którzy w najbliższej przyszłości nie
      zostaną ojcami
    • aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:18
      I kobiety, które nie zamierzają być matkami.
      • pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:19
        Empirycznie doświadczyłem,że zamiary zamiarami,a rzeczywistość swoja drogą :-D
        • aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:21
          jeszcze zobaczymy;)
      • pathos_phobos Signum temporis 03.06.06, 10:21
        Osoby w kwiecie wieku,a rozmnażanie nam nie w głowie
      • r_ewel Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:28
        a czemu nie zamierzają być mamusiami?
        • aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:31
          Na szczęście nie ma u nas obowiązku posiadania potomstwa;)
          • pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:32
            jeszcze trochę światłej koalicji i bedzie-poniżej trójki będą kary cielesne i
            finansowe.
            • aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:40
              A instytut wychowania nam wybije z głowy głupoty!:)
              • pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:42
                Mężczyźni do kobiet ,kobiety do garów, wszyscy do pieluch.
                • aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:42
                  i nie podskakiwać!
                • buksy tutaj zalecenia a propos : 03.06.06, 15:59
                  amnezja.blox.pl/2006/06/SEX-PORADNIK.html
                  • w.kielanowska Re: tutaj zalecenia a propos : 03.06.06, 16:18
                    No extra....
                    Buksy-może znajdziesz jeszcze gdzieś dla miejskich panien taki poradnik,np. z
                    pkt. obsługa bidetu....
                    • buksy Re: tutaj zalecenia a propos : 03.06.06, 16:23
                      a co to jest bidet ? :)
                    • buksy Re: tutaj zalecenia a propos : 03.06.06, 16:26
                      www.youtube.com/watch?v=QXXaD7Zyz80&search=bidet
    • pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:50
      mamy jedną mamęczynną rodzicielsko,ale ona się pojawia popołudniami
      • aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:51
        słabo wypadamy w statystykach
        • pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:54
          My forumowicze,wy kobiety czy oni rodzice?
          • aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:55
            Chyba my forumowicze...
            • pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 10:59
              Brazilion rozmnożony,chuchalscy w liczbie mnogiej,Wiola matka-polka,ktoś
              jeszcze?
              • aisablri Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 11:05
                rozmnożony;) fajnie brzmi, aha- mieliśmy sklonować Banana!
                • pathos_phobos Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 11:11
                  Ale tylko z przecinkami.Bez interpuknkcji stawiam veto
              • brazilion Re: czy są tu przyszłe mamy? 05.06.06, 04:42
                pathos_phobos napisał:

                > Brazilion rozmnożony,chuchalscy w liczbie mnogiej,Wiola matka-polka,ktoś
                > jeszcze?



                Dzieci, to piekna sprawa. Polecam. Wiecej plusow, niz minusow.
                A poza tym, bez nich nasz gatunek by wymarl. A do tego dopuscic nie wolno!
              • brazilion Re: czy są tu przyszłe mamy? 05.06.06, 05:03
                Przypomnialem sobie wlasnie, ze jeszcze Monika DK tez potomstwo przeciez
                posiada...
      • r_ewel Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 14:10
        o jaką mame czynna chodzi?
        • w.kielanowska Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 15:02
          Pathos -ja Ci dam Matkę Polkę...
          Poprostu wiem ,żę nadszedł czas, aby mieć dzidzię i mam.Życzę Wam takich
          trafnych wyborów, bo to był naprawdę jeden z lepszych w moim życiu...Poza tym
          chyba bardziej jestem kobietą pracującą niż matką polką.Teraz czasami myślę o
          towarzystwie dla mojej Ali,ale rozum i niestety wygodnictwo mówi,że jeszcze
          nie...A zagar biologiczny tyka.....
          • chuchalscy Re: czy są tu przyszłe mamy? 03.06.06, 17:25
            r_wel, nie słuchaj ich wszystkich, chcesz mieć dzieci to miej, my mamy czworo i
            jest super
            • w.kielanowska Re:Dla tych co planują 03.06.06, 23:03
              Odzież ciążowa:
              1dziecko-nosisz,gdy tylko ginekolog potwierdzi ciążę;2dziecko-jak najdłużej
              nosisz normalne ubranie;3dziecko-odzież ciążowa to twoje normalne ubranie
              przygotowanie do porodu:
              1dz.-nabożnie ćwiczysz oddech w każdej wolnej chwili;2dz.-nie ćwiczysz, bo
              wiesz,że i tak to nie pomoże;3 dz.-o środki przeciwbólowe prosiszw Osmym miesiącu
              ubranka dziecięce:
              1 dz.-wszystkie pierzesz,układasz kolorami i kładziesz w osobnym
              miejscu;2dz-sprawdzasz czy ubranka są czyste i odrzucasz te z największymi
              plamami;3dz chłopcy przecież mogą chodzić w różowym,nie?
              płacz;
              1dz-bierzesz dziecko przy najmniejszym kwileniu;2dz-podnosisz dziecko,gdy jego
              płaczmoże obudzić to starsze;3dz-uczysz 3 latka jak nakręcać karuzelkę
              smoczek:
              1dz-gdy upadnie odkładasz do momentu jak będzie można go wygotować;2dz-jeśli
              upadnie myjesz go soczkiem z butelki;3dz-jeśli wypadnie z buzi,ocierasz o
              koszulę i wciskasz z powrotem
              pieluch:1dz-zmieniasz co godz.czy potrzeba, czy nie;2 dz-zmieniasz ci 2-3 godz w
              miarę potrzeby;3dz-zmieniasz,kiedy rodzina uskarża się na smród lub pielucha z
              zawartościądynda już w kolanach
              opiekunka do dziecka:
              1dz-po wyjściu z domu dzwonisz min.5 razy;2dz-przed wyjściem zostawiasz numer
              pod którym można cię złapać;3dz-kategotycznie zabraniasz dzwonić-chyba,że
              zobaczy krew
              połknięte monety:
              1dz-biegiem do szpitala i żądasz prześwietlenia;2dz-czekasz cierpliwie,aż moneta
              przejdzie;3dz- potrącasz z kieszonkowego....





              • pathos_phobos hehehe 04.06.06, 00:51
                no to nieźle-pierwszym dzieckiem nie jest łatwo być,ale to trzecie to ma juz
                przes***e ;-)
                • chuchalscy Re: hehehe 04.06.06, 10:11
                  Dlaczego trzecie ma przes....? U mnie nawet czwarte nie ma przes.... !! Kumasz
                  pathosie ??
                  • pathos_phobos Re: hehehe 04.06.06, 10:34
                    niezbyt
                    • chuchalscy dwa plus dwa 04.06.06, 13:15
                      Kiedyś był popularny model węgierski rodziny - dwa plus dwa, czyli ich dwoje,
                      pies i samochód. Czy Ty pathosie jesteś zwolennikiem takiego modelu? Ps.
                      Pozdrowienia od moich czterech córek.
                      • pathos_phobos Re: dwa plus dwa 04.06.06, 13:27
                        Ja jestem tradycjonalistą- trójka to w sam raz.
                        • chuchalscy Re: dwa plus dwa 04.06.06, 18:26
                          ok, popieram, bo się bałem, ze jedynaka wyprodukujesz, ufffffffff
                          • pathos_phobos Re: dwa plus dwa 04.06.06, 19:56
                            Chcioeć a móc to 2 rózne rzeczy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka