Dodaj do ulubionych

Przerwanie

05.09.04, 09:30
Czy można przerwać branie tabletek nawet uż na samym początku i obejdzie się
to bez żadnych konsekwencji??
Obserwuj wątek
    • anula36 Re: Przerwanie 05.09.04, 13:28
      mozna- po kilku dniach wystapi krwawienie a potem juz normalne cykle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka