creddka 05.09.04, 09:30 Czy można przerwać branie tabletek nawet uż na samym początku i obejdzie się to bez żadnych konsekwencji?? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anula36 Re: Przerwanie 05.09.04, 13:28 mozna- po kilku dniach wystapi krwawienie a potem juz normalne cykle. Odpowiedz Link