Dodaj do ulubionych

skrócone krwawienie

07.08.09, 05:55
Dziewczyny, biorę już długo tabletki. Zawsze krwawienie zaczynało mi się w
poniedziałek i trwało 5 dni. Tym razem zaczęłam plamic z niedzielę, potem 3
dni normalnego (tzn obfitego jak zawsze) krwawienia i koniec. Przejmować
się...? Ostatnio miałam bardzo ciężki, nerwowy okres, nie spałam po nocach
itd. Może to przez to? Tabletki biorę z dokładnością do minuty i żadnej nie
pominęłam...
Obserwuj wątek
    • claratrueba Re: skrócone krwawienie 07.08.09, 07:25
      Nie przejmuj się. Przyczyną może być "nerwowy okres" (często w takiej sytuacji w
      ogóle krwawienie zanika lub jest śladowe).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka