tia-dalma
07.08.09, 05:55
Dziewczyny, biorę już długo tabletki. Zawsze krwawienie zaczynało mi się w
poniedziałek i trwało 5 dni. Tym razem zaczęłam plamic z niedzielę, potem 3
dni normalnego (tzn obfitego jak zawsze) krwawienia i koniec. Przejmować
się...? Ostatnio miałam bardzo ciężki, nerwowy okres, nie spałam po nocach
itd. Może to przez to? Tabletki biorę z dokładnością do minuty i żadnej nie
pominęłam...