Gość: gość IP: *.ghnet.pl 08.10.09, 20:24 Polecam tę lekture-jest to po czesci ksiazka przygodowa, po czesci historyczna, ma tez watek romantyczny. Wciagajaca :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj