22.06.04, 11:04
Niezwykle mroczna ale również niezwykle ciekawa pozycja.Pierwsza ksiażka
Mastertona która przeczytałam.Doskonała intryga zawiazana wokół głównego
bohatera i ciekawe powiazanie mitu czarownic z Salem z mitem azteckiego
demona.Na coś takiego mógł wpaść tylko Masterton.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka