Gość: Jakub
IP: *.informel.com.pl
01.08.12, 17:46
Witam. Tak jak w temacie - mam 20 lat, nigdy nie przeczytałem żadnej książki w całości, jedynie dotknąłem szkolne lektury. Chciałbym zacząć czytać. Interesuje mnie na początek coś łatwego w ogarnięciu i w miarę krótkiego - psychologia działa jeśli nic nigdy w życiu nie czytałeś. Nie wiem jaki to powinien być gatunek. Filmów oglądam całkiem sporo. Thrillery, horrory, dramaty, psychologiczne, akcji, post/apokalipsa. Nie wiem czy to pomogłoby - tytuły filmów które jakoś szczególnie wpadły mi w pamięć i spodobały w kolejności przypadkowej - Efekt motyla, Avatar, Cube, Dzień Świra, Let me in, Mechanik, Mgła, Triangle, Wyspa Tajemnic, Rec, miasto Ślepców, Lśnienie, Jestem Legendą, 2012, In Time, Eksperyment, Całkiem zabawna historia, Budka telefoniczna, ponadto seriale jak Lost, Walkin Dead, Skazany, Dexter, BBT, troche Skinsów. Nie wiem czy powinienem zaczytać od tytułu którego adaptację filmową oglądałem wcześniej? Może coś innego? Może byc właśnie cos o apokalipsie i przeżyciu bo własnie mam fazę na takie tematy :) Liczę na Wasza pomoc drodzy forumowicze!