klinika_pediatryczna
15.08.05, 17:03
Jak w temacie. Wpisujcie swoich ulubionych Poetów, którzy wg Was są właśnie
tymi pisanymi przez wielkie 'Pe' i ulubione wiersze. Ja spośród wszystkich
poetów gloryfikuję baaaaaardzo Rafała Wojaczka i w sumie wszystkie jego
wiersze.