Gość: sisi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.06, 01:29 co sądzicie o januszu andermaniue? nie znalazłam watku o nim, a to wszak działający pisarz. znacie? czytacie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wojtek33 Re: anderman 17.02.06, 13:47 Kiedyś miał świetne felietony w rzepowym plus-minus (Pilch to mały pikuś przy nim), teraz gdzieś mi zniknął, książek nie szukałem. Odpowiedz Link Zgłoś