IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.06, 01:29
co sądzicie o januszu andermaniue? nie znalazłam watku o nim, a to wszak
działający pisarz. znacie? czytacie?
Obserwuj wątek
    • wojtek33 Re: anderman 17.02.06, 13:47
      Kiedyś miał świetne felietony w rzepowym plus-minus (Pilch to mały pikuś przy
      nim), teraz gdzieś mi zniknął, książek nie szukałem.
      • Gość: Aga Re: anderman IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.02.06, 14:50
        Pisuje do GW

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka