Dodaj do ulubionych

Małgorzata Saramonowicz

13.04.07, 18:39
Znacię tą panią? Właśnie przeczytałam ,,Siostrę''. Znacie coś jeszcze jej?
Obserwuj wątek
    • staua Re: Małgorzata Saramonowicz 13.04.07, 19:15
      Czytalam "Siostre" i "Lustra". Mimo, ze opisy sa odrazajace, mysl przewodnia
      obydwu przypadla mi do gustu na tyle, ze chetnie przeczytalabym wiecej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka