pluskotka 13.04.07, 18:39 Znacię tą panią? Właśnie przeczytałam ,,Siostrę''. Znacie coś jeszcze jej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
staua Re: Małgorzata Saramonowicz 13.04.07, 19:15 Czytalam "Siostre" i "Lustra". Mimo, ze opisy sa odrazajace, mysl przewodnia obydwu przypadla mi do gustu na tyle, ze chetnie przeczytalabym wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś