ludzik_ten_sam 14.04.07, 23:00 Zaraz sprawdzę, czy dobrze napisałam nazwisko. Bo nie znam nic. I dlaczego należałoby. Mam "Kocią kołyskę" jedynie. Co w nim dobrego. Coś miał z głową. Ciekawe. Wielbicieli proszę o głos. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aurelia_aurita Re: Nie gutt 15.04.07, 13:31 ludzik_ten_sam napisała: > (nie gutt) > Vonn. tak szybko przeczytałeś/aś? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hermionagranger5 Re: Dlaczego należałoby czytać Kurta Vonegutta. 14.04.07, 23:14 Mój Promotor utrzymuje,że Vonnegut był największym antropologiem wśród pisarzy i największym pisarzem wśród antropologów. Sama nie mam zdania nt. Ale ufam mu zazwyczaj ślepo:-)No to znów pokątna rekomendacja;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ludzik Re: Dlaczego należałoby czytać Kurta Vonegutta. IP: *.aster.pl 14.04.07, 23:31 sprawdzę to. na bank. :) Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Dlaczego należałoby czytać Kurta Vonegutta. 15.04.07, 00:05 ja uwielbiam go za poczucie humoru - takie gorzkawo-ironiczno-absurdalne. Moja pierwsza przeczytana ksiazka pozostała najulubienszą: Sniadanie mistrzów. Oczywiscie, uwazam, ze od niej nalezy zacząc (bo jest kwintesencją tegoż poczucia humoru) i albo się to polubi albo nie. RZeznia nr 5 jest następna Odpowiedz Link Zgłoś