Dodaj do ulubionych

Dlaczego należałoby czytać Kurta Vonegutta.

14.04.07, 23:00
Zaraz sprawdzę, czy dobrze napisałam nazwisko.
Bo nie znam nic. I dlaczego należałoby. Mam "Kocią kołyskę"
jedynie. Co w nim dobrego. Coś miał z głową. Ciekawe.
Wielbicieli proszę o głos.
Obserwuj wątek
    • ludzik_ten_sam Nie gutt 14.04.07, 23:03

      Vonn.
      • aurelia_aurita Re: Nie gutt 15.04.07, 13:31
        ludzik_ten_sam napisała:

        > (nie gutt)
        > Vonn.

        tak szybko przeczytałeś/aś? ;-)
    • hermionagranger5 Re: Dlaczego należałoby czytać Kurta Vonegutta. 14.04.07, 23:14
      Mój Promotor utrzymuje,że Vonnegut był największym antropologiem wśród pisarzy
      i największym pisarzem wśród antropologów. Sama nie mam zdania nt. Ale ufam mu
      zazwyczaj ślepo:-)No to znów pokątna rekomendacja;-)
      • Gość: ludzik Re: Dlaczego należałoby czytać Kurta Vonegutta. IP: *.aster.pl 14.04.07, 23:31
        sprawdzę to. na bank.
        :)
    • formaprzetrwalnikowa Re: Dlaczego należałoby czytać Kurta Vonegutta. 15.04.07, 00:05
      ja uwielbiam go za poczucie humoru - takie gorzkawo-ironiczno-absurdalne.
      Moja pierwsza przeczytana ksiazka pozostała najulubienszą: Sniadanie mistrzów.
      Oczywiscie, uwazam, ze od niej nalezy zacząc (bo jest kwintesencją tegoż
      poczucia humoru) i albo się to polubi albo nie.
      RZeznia nr 5 jest następna
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka