IP: 193.0.117.* 20.06.03, 10:38
Potraficie go dziś czytać?
Obserwuj wątek
    • dr.krisk A dlaczego nie? 20.06.03, 22:53
      Czyżby Konwicki pisał po łacinie (nie znam)? Czytam i się napawam.
      KrisK
      • noida Re: A dlaczego nie? 20.06.03, 23:31
        A i owszem. Nie wszystko co prawda daje się czytać, ale wiele z jego książek
        czytałam i bardzo mi się podobały, choć mało optymistyczne są :-(
    • Gość: anita Re: Konwicki IP: *.zicom.pl 21.06.03, 19:00
      "Pamflet na siebie" świetnie się czyta. I wszystkie kawałki o kocie Iwanie.
      • Gość: ae Re: Konwicki IP: *.acn.pl 21.06.03, 20:33
        Gość portalu: anita napisał(a):

        > "Pamflet na siebie" świetnie się czyta. I wszystkie kawałki o kocie Iwanie.

        No wlasnie: Tadeusz Konwicki w swojej nyzy, z kotem Iwanem.
        Nowy Swiat i okolice.
        • przemsw Re: Konwicki 23.06.03, 16:47
          A czemu nie? Ze czuć tam stare polsko-rosyjskie czasy
          w niczym nie umniejsza, a paradoksalnie pokazuje, jak być
          ponadczasowym...
          • Gość: friko Re: Konwicki IP: 193.0.117.* 27.06.03, 11:36
            przemsw napisał:

            > A czemu nie? Ze czuć tam stare polsko-rosyjskie czasy
            > w niczym nie umniejsza, a paradoksalnie pokazuje, jak być
            > ponadczasowym...


            aczkolwiek bynajmniej nie jest łatwo czytać, bo:
            - trzeba kumać cały kontekst PeeReLowsko-narodowy

            to trochę jak z Żeromskim, który przecież Czechowem nie był

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka