dorota_elzbieta 24.05.08, 21:12 Chcę nauczyć się jezyka angielskiego i hiszpańskiego. Od czego powinnam zacząć? Może jakaś ciekawa gramatyka n/t? Dzięki za propozycję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gilberto.de.piento Re: Poszukuje 24.05.08, 21:42 Najlepiej zaczac od tego: (jak spasc, to z wysokiego konia:) "En un lugar de la Mancha, de cuyo nombre no quiero acordarme, no ha mucho tiempo que vivia un hidalgo de los de lanza en astillero, adarmaga antigua, rocin flaco y galgo corredor.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Poszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 22:41 Od czego powinnam > zacząć? od zapisania się na kurs? Odpowiedz Link Zgłoś
dorota_elzbieta Re: Poszukuje 25.05.08, 14:41 Gość portalu: gosc napisał(a): > Od czego powinnam > > zacząć? > > od zapisania się na kurs? a) nie każdego stać na kurs. b) podobno są ciekawe ksiazki do gramatyki tylko trzeba się natrudzić by je znaleźć Odpowiedz Link Zgłoś
mathias_sammer Re: Poszukuje 25.05.08, 16:51 jesli znasz troche jezyk to przeczytaj ksiazke w ww jezyku/jezykach, ktora czytalas w j. polskim. Pomaga na poczatku. Milego czytania! m.s. Odpowiedz Link Zgłoś