24.05.08, 21:12
Chcę nauczyć się jezyka angielskiego i hiszpańskiego. Od czego powinnam
zacząć? Może jakaś ciekawa gramatyka n/t?
Dzięki za propozycję.
Obserwuj wątek
    • gilberto.de.piento Re: Poszukuje 24.05.08, 21:42
      Najlepiej zaczac od tego: (jak spasc, to z wysokiego konia:)
      "En un lugar de la Mancha, de cuyo nombre no quiero acordarme, no ha mucho
      tiempo que vivia un hidalgo de los de lanza en astillero, adarmaga antigua,
      rocin flaco y galgo corredor....
      • joxanna Re: Poszukuje 24.05.08, 21:58
        Ciekawa gramatyka????
        :)))))
    • Gość: gosc Re: Poszukuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 22:41
      Od czego powinnam
      > zacząć?

      od zapisania się na kurs?
      • dorota_elzbieta Re: Poszukuje 25.05.08, 14:41
        Gość portalu: gosc napisał(a):

        > Od czego powinnam
        > > zacząć?
        >
        > od zapisania się na kurs?
        a) nie każdego stać na kurs.
        b) podobno są ciekawe ksiazki do gramatyki tylko trzeba się natrudzić by je znaleźć
    • mathias_sammer Re: Poszukuje 25.05.08, 16:51
      jesli znasz troche jezyk to przeczytaj ksiazke w ww jezyku/jezykach,
      ktora czytalas w j. polskim. Pomaga na poczatku.
      Milego czytania!
      m.s.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka