miki1114
30.03.06, 10:11
Załozyłen nowy temat , poniewaz jesytem ciekaw gdzie jest ta cienka linia po
przekroczeniu ktorej,kolega jest przyjacielem ,A PRZYJACIEL STAJE SIE
KOCHANKIEM, czyli w ktorym momencie jest to juz zdrada
Za wszystkie wypowiedzi z gory serdecznie dziekuje.
Pozdrawiam
MIKI