magda_w24
08.01.07, 20:43
Cześć czy wasze dzieci też cały czas chorują.Marcel,znowu jest chory ma
zapalenie oskrzeli(jest na inhalacjach z atrowentu i pulmicortu),a poza tym
co chwile łapie infekcje (kaszel,kichanie,katar)pare dni spokoju i znów to
samo.Niech ta zima się już skończy albo zacznie na dobre i zabije te
wszystkie bakterie co krążą w powietrzu.Kto to widział aby w styczniu było
jak listopadzie.