12.11.07, 22:19
drogie mamy mam pytanko , moja córka została skierowana na zabiegi vioforem ma
napięcie mięśniowe zaciska piąstki i główka leci jej na prawą stronę , czy te
zabiegi są ok czy pomogą ?
Obserwuj wątek
    • traganek Re: viofor 13.11.07, 09:14
      W jakimś stopniu na pewno pomogą ale nie zastąpią rehabilitacji.
      Przy wzmożonym napięciu mogą trochę "rozluźnić" ale przy asymetrii
      na niewiele się zdadzą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka