Mam na imię Karolina. Jestem mamą Kajtusia. Urodził się 5 maja 2008
w 26tc, ważył 990g. Szanse na przeżycie - 1%. W obecnej chwili waży
2955g i ciągle rośnie. W DSK w Lublinie jesteśmy prawie 5 miesięcy.
Urodził się z posocznicą, zapaleniem płuc,niedotlenieniem. Jego
płucka są zbyt nie rozwinięte by mógł sam oddychać, pozatym nie ma
sił by wydalać z siebie dwutlenek węgla

Ale wciąż się boję o to
czy będzie żył, czy będzie zdrowym i szczęśliwym dzieckiem.
Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek!