13.06.05, 21:36
z sonaty zrobiłam top
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15333&w=25014995
w zeszłym roku sweter a teraz topik robię dla bratowej
Obserwuj wątek
    • yasmeen Re: yasmeen 13.06.05, 21:38
      A to juz wiem ktory smile
      Pod wplywem tego watku uwierzylam, ze z Sonaty cos mi wyjdzie. No i juz koncze
      tyl big_grin

      pozdr
      yas

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka