magdalenam1975 06.10.05, 14:23 Witam! mam wielka prośbę, czy ktos z Was ma jakies fajne wzory na swetr kopertowy. Bardzo dziękuje za kazda pomoc. Pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
althea35 Re: Sweterek kopertowy 06.10.05, 15:07 Ja tez poszykuje wzoru. Kiedys fajny widzialam w jakims czasopismie niemieckim. Mam pomysl, ale wolalabym miec opis skosu. Odpowiedz Link
mjermak Re: Sweterek kopertowy 06.10.05, 15:27 www.lollygirl.com/blog/index.php?blogId=3 mozesz sie przylaczyc do wspolnego robienia. ja zrobilam wersje dla 4 letniej dziewczynki photos1.blogger.com/img/23/3824/640/DCP_2252.jpg Opis jest w Stitch'n'Bitch nation sluzej ksero po angielsku Odpowiedz Link
dommi Re: Sweterek kopertowy 06.10.05, 19:26 Czy ja sie moge do Ciebie usmiechnac o ten skan? Jesli tak, to bardzo sie usmiecham! Strasznie mi sie podoba ten sweterek! Pozdrawiam, dommi(Wwa) Odpowiedz Link
althea35 Re: Sweterek kopertowy 07.10.05, 19:43 Super ten sweterek! Czy moge prosic o opis? Odpowiedz Link
mjermak Re: Sweterek kopertowy 06.10.05, 17:53 www.knitty.com/ISSUEfall05/PATTarisaig.html Odpowiedz Link