Dodaj do ulubionych

Sweterek kopertowy

06.10.05, 14:23
Witam!
mam wielka prośbę, czy ktos z Was ma jakies fajne wzory na swetr kopertowy.
Bardzo dziękuje za kazda pomoc.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • althea35 Re: Sweterek kopertowy 06.10.05, 15:07
      Ja tez poszykuje wzoru. Kiedys fajny widzialam w jakims czasopismie niemieckim.
      Mam pomysl, ale wolalabym miec opis skosu.
    • mjermak Re: Sweterek kopertowy 06.10.05, 15:27
      www.lollygirl.com/blog/index.php?blogId=3
      mozesz sie przylaczyc do wspolnego robienia. ja zrobilam wersje dla 4 letniej
      dziewczynki
      photos1.blogger.com/img/23/3824/640/DCP_2252.jpg
      Opis jest w Stitch'n'Bitch nation sluzej ksero po angielsku
      • dommi Re: Sweterek kopertowy 06.10.05, 19:26
        Czy ja sie moge do Ciebie usmiechnac o ten skan? Jesli tak, to bardzo sie
        usmiecham! smile Strasznie mi sie podoba ten sweterek!
        Pozdrawiam, dommi(Wwa)
      • althea35 Re: Sweterek kopertowy 07.10.05, 19:43
        Super ten sweterek!
        Czy moge prosic o opis?
    • mjermak Re: Sweterek kopertowy 06.10.05, 17:53
      www.knitty.com/ISSUEfall05/PATTarisaig.html
    • magdalenam1975 Re: Sweterek kopertowy 10.10.05, 18:44
      wielkie dziękismile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka