14.11.03, 09:46
Cześć, tu kolejna początkująca "dziergaczka".
Ja też szukam dobrych źródeł o tym jak np. zrobić prostą czapkę - tego typu
jak są teraz w każdym sklepie.
Podstawowe sploty, rozpoczynianie i zakańczanie robótki - tego na szczęście
nauczyła mnie babcia.
Wczoraj kupiłam wznowienie specjalnego numeru Burdy "Druty i oczka", jest tam
masa różnych splotów, jak zwężać/rozszerzać itd., są przepisy na skarpetki i
rękawiczki... ale na czapkę nie ma, niestety...
Zatem - polecam Burdę i wspominane www.abc-robotek.... też jest super, ale
jeśli ktoś mógłby mi podesłać "przepis" na czapkę - będę bardzo wdzięczna smile
Pozdrawiam wszystkie początkujące,
Lady Huncwot
Obserwuj wątek
    • virfa Re: witajcie 14.11.03, 11:11
      Witam smile

      Jesli znasz angielski, to wejdz sobie na stronke
      knitting.about.com/library/blhatspic.htm
      Tutaj sa fajowe czapki i sa tez podane wzory smilesmile

      pozdrawiam,
      • biuralistka Re: witajcie 15.11.03, 12:09
        Witajsmile

        Jak tylko znajdę trochę czasu poszperam w swoich zasobach i postaram sie
        przesłać adres albo wzór. Ja też chciałam sobie taką czapkę zrobić, ale
        zamierzałam to zrobić "na oko". Może się znajdzie jakiś wzórsmile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka