Cześć, tu kolejna początkująca "dziergaczka".
Ja też szukam dobrych źródeł o tym jak np. zrobić prostą czapkę - tego typu
jak są teraz w każdym sklepie.
Podstawowe sploty, rozpoczynianie i zakańczanie robótki - tego na szczęście
nauczyła mnie babcia.
Wczoraj kupiłam wznowienie specjalnego numeru Burdy "Druty i oczka", jest tam
masa różnych splotów, jak zwężać/rozszerzać itd., są przepisy na skarpetki i
rękawiczki... ale na czapkę nie ma, niestety...
Zatem - polecam Burdę i wspominane www.abc-robotek.... też jest super, ale
jeśli ktoś mógłby mi podesłać "przepis" na czapkę - będę bardzo wdzięczna

Pozdrawiam wszystkie początkujące,
Lady Huncwot