Dodaj do ulubionych

ZERÓWKAw otwocku

17.01.13, 13:06
Witam
Czy możecie przekazać swoje doświadczenia z zerówkami w sp nr 1, 12?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • aggala Re: ZERÓWKAw otwocku 17.01.13, 20:26
      Jeśli interesuje Cie zerówka w przyszłym roku szkolnym, to w sp1 w ogóle nie będzie. Dzieci z rejonu "jedynki" mogą być zapisane do 12 lub 6, gdzie mają być otwarte dodatkowe oddziały.
    • durfte17 Re: ZERÓWKAw otwocku 30.01.13, 22:29
      Po lekturze Twoich postów, domyślam się, że masz dwoje dzieci: jedno idzie do "0" drugie do pierwszej klasy. Do której "zerówki " chodziło starsze dziecko? Czy możesz podzielić się Swoim doświadczeniem?
      • aggala Re: ZERÓWKAw otwocku 31.01.13, 09:31
        Jeśli to było do mnie, to niestety coś chyba źle doczytałaś. Nie mam jeszcze dzieci w szkole, dopiero się szykujemy do zerówki.
        • durfte17 Re: ZERÓWKAw otwocku 31.01.13, 13:55
          Sorka za złe zrozumienie posta :) To było do małgosi 0721, ponieważ pisała na jednym wątku o zerówkach, a na drugim o szkołach, więc mój domysł, że ma dzieci w tym wieku.
          W tym roku zmiany, zmiany w "12" i "1", bo narzucona jest z "góry" rejonizacja w zapisywaniu dzieci do "0" i klasy pierwszej, plus nie ma "0" w SP1 wyjątkowo w przyszłym roku, z tego co wiem z powodu modernizacji tejże szkoły (dobudowanie dodatkowego skrzydła budynku). :))
    • tereferefretka Re: ZERÓWKAw otwocku 08.02.13, 20:50
      wez przestań spamować, najpierw szpital,teraz to.
      ciekawe ile ci odpalają za reklame tego portalu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka